Korona – Astra 0:0 (koniec) | Ruch – Dinamo Bk. 0:1 (koniec) | Korona – Cukaricki 0:1 (koniec)
Jagiellonia – Botoșani 2:3 (koniec) | Cracovia – Xativa 0:0 (koniec) | Piast – Szachtar 1:3 (koniec)
Jagiellonia Białystok
2:3 (1:1)
FC Botoșani
Wtorek 02.02.2016, 16:30 • Belek • Spotkania towarzyskie

86
    Guti zarobił żółtą kartkę za swój ostry faul sprzed kilku minut.

74
    Gol dla Botoșani!

Rumuni odzyskali prowadzenie! Ale ładnie znalazł się ATTILA HADNAGY! Doskoczył do zbyt krótko wybitej piłki i bez chwili zawahania strzelił z półobrotu w sam narożnik bramki Drągowskiego.

63

Szybki wypad Botosani i wyrównanie stało się faktem. Jagiellonia Białystok grała w dziesięciu i pozwoliła ATTILI HADNAGY wybiec sam na sam z Drągowskim. Szansa została spożytkowana!

53
    Gol dla Jagiellonii!

Tym razem bramkarz Botosani wyczuł intencję strzelca, ale uderzenie w sam narożnik było zbyt precyzyjne. TARAS ROMANCZUK daje Jagiellonii prowadzenie.

52
    Ponownie Jagiellonia Białystok szykuje się go egzekwowania rzutu karnego. Za moment może prowadzić.

48
    W przerwie Michał Probierz przeprowadził 10 zmian w swoim zespole. Jeszcze w pierwszej połowie pojawił się Alvarinho.

45+1
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PIOTR GRZELCZAK.

Spokojne uderzenie napastnika Jagiellonii Białystok z rzutu karnego. Bramkarz w jednym rogu, piłka w drugim i bramka do szatni stała się faktem.

45
    Rzut karny dla Jagiellonii Białystok. Łapią się za głowy Rumuni tak samo jak Polacy w 23. minucie!

23

Cyrk kończy się golem dla Botosani! Sędziowie uznali, że KRZYSZTOF BARAN skierował piłkę do własnej bramki po mocnym wstrzeleniu z rzutu wolnego. Owszem, interwencja golkipera była niezdarna, ale trudno przypuszczać, że futbolówka minęła linię bramkową.

16
    Pechowo kończy się sparing dla Pajnowskiego. Piłkarz nie jest w stanie kontynuować występu z powodu kontuzji.

Gole: 45+1. Grzelczak (kar.), 53. Romanczuk (kar.) – 23. K. Baran (sam.), 63. Hadnagy, 74. Hadnagy

Kartki:   86. Guti (JAG)

Jagiellonia Białystok: K.Baran (46' Drągowski) – M.Baran (46' Sirok), testowany (46' Guti), Wasiluk (46 Tarasovs), Pajnowski (16' Alvarinho) – Łupiński (46' Góralski), Szymonowicz (46' Romanczuk), – Falon (46' Tomasik), Grzyb (46' Vassilijev), Straus (46' Mackiewicz) – Grzelczak (46' Cernych).

Zmiany: Drągowski – Sirok, Tarasovs, Guti, Tomasik, Góralski, Romanczuk, Alvarinho, Vassiljev, Mackiewicz, Cernych.

FC Botoșani: Ilijew (46' Avram) – Dimitrow (68' Tomozei), Ngadeu-Ngadjui, Miron, Popovici – Martinus (68' Bujor), Vasvari, Bordeianu, Fulop (78' Jamali), Carralero (46' Matulevicius) – Hadnagy (78' Cuedan).

Zmiany: Avram – Tomozei, Bujor, Jamalj, Matulevicius, Cuedan.