BKS Stal – Jastrzębie 0:0 (poz.) | Ruch Z. – Podbeskidzie II 2:3 (koniec) | Pawłowice Śl. – Czaniec 3:0 (koniec)
Szombierki – Odra O. 1:2 (koniec) | Skra – Piotrówka 1:0 (koniec)
Pniówek Pawłowice Śląskie
3:0 (2:0)
LKS Czaniec
Sobota 12.03.2016, 15:00 • Pawłowice Śląskie • 3 Liga opolsko - śląska • Runda 16

Na dziś z Pawłowic to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Karola Świerczewskiego pracował dla Państwa Piotr Świeczak. Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje w portalu lajfy.com! (16:50:39)

Gospodarze zasłużenie wygrywają 3:0! Pniówek kontrolował wydarzenia na boisko od pierwszej do ostatniej minuty. Przyjezdni zaprezentowali się dziś bardzo słabo. LKS praktycznie nie stworzył żadnego zagrożenia pod bramką Podolaka.

90+3

90+1
    Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

88
    Czwarta zmiana w drużynie gospodarzy. Na ostatnie minuty do gry wprowadzony Lalko, schodzi z boiska Goik.

86
    Gol dla Pniówka!
    Pniówek powiększa prowadzenie! Płaskie dogranie z prawej strony Benauera wykorzystuje ARKADIUSZ PRZYBYŁA!

84
    Trzecia zmiana w drużynie gospodarzy. Zyzaka zastępuje Kucharski.

82
    Kolejna centra przed bramkę Hajdy. Oddalił zagrożenie dobrze ustawiony Bober.

80
    Ostatnie dziesięć minut gry przed nami. Czy doczekamy się jeszcze zmiany wyniku?

78
    Kolejna zmiana w drużynie Pniówka. Za Kamila Glenca wprowadzony do gry Węgrzyn.

76
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Adamka na boisku melduje się Benauer.

74
    Dwa rzuty rożne dla miejscowych w krótkim odstępie czasu. Piłkarze Pniówka nie potrafili jednak stworzyć realnego zagrożenia pod bramką Hajdy.

72
    Ależ było blisko kolejnej bramki dla gospodarzy! Przed szansą na bramkę stanął Adamek, ale nie potrafił pokonać bramkarza drużyny przeciwnej z najbliższej odległości.

70
    Szykują się zmiany w drużynie gospodarzy. Przy linii bocznej przygotowany Węgrzyn.

68
    Lepszy okres gry zawodników LKS-u. Piłkarze z Czańca utrzymują się przy piłce jednak z dala od bramki Podolaka.

66
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Za Bartłomieja Boraka na boisku melduje się Gołdowski.

64
    Długa piłka w pole karne gości z rzutu wolnego. Pewnie interweniuje na przedpolu Hajda.

62
    Żółta kartka dla Bartłomieja Boraka, który ostro zaatakował Szczyrbę.

60
    Godzina gry za nami. W dalszym ciągu to gospodarze dominują na murawie. Goście dalej bez żadnej bramkowej sytuacji.

58
    Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

56
    Glenc niedokładnie odgrywał do Szarego. Rozpocznie od bramki Hajda.

54
    Dużo strat z obu stron. Gra toczy się w środkowej części boiska.

52
    Druga zmiana w drużynie gości. Mieszczaka zastępuje Łącki.

52
    Szansa Pniówka! Szukał drugiej bramki Robert Dadok, ale tym razem zdołał wybronić jego strzał Hajda.

50
    Jak na razie nie zmienia się obraz gry. W dalszym ciągu spokojnie grę prowadzą zawodnicy drużyny gospodarzy.

48
    Jedna zmiana w drużynie gości po przerwie. Trener Pniówka jak na razie nie zdecydował się na roszady w składzie.

46
    Zmiana w drużynie LKS Czaniec: z boiska schodzi Piekelny, na boisku pojawia się Kozioł.

46

Po pierwszej połowie Pniówek prowadzi 2:0! Jak na razie gospodarze kontrolują wydarzenia na boisku. Przyjezdni oddali na bramkę rywali tylko jeden celny strzał.

45+1

45
    Bramka do szatni dla gospodarzy! Dośrodkowanie z prawej strony wykorzystuje ROBERT DADOK, który z strzałem z woleja pokonuje Hajdę!

43
    Kończy się powoli pierwsza połowa. W dalszym ciągu przy piłce utrzymują się piłkarze z Pawłowic.

41
    Jeszcze jeden stały fragment gry dla gospodarzy, ale miejscowi nie potrafili zagrozić bramce Hajdy.

39
    Rzut wolny dla gospodarzy z prawej strony pola karnego. Poradzili sobie z dośrodkowaniem piłkarze drużyny przeciwnej.

37
    Ponownie inicjatywę przejęli gospodarze. Spod chorągiewki miejscowi, ale oddalają zagrożenie zawodnicy drużyny z Czańca.

35
    LKS próbuje dłużej utrzymać się przy piłce, jednak rywale bardzo dobrze przesuwają się w środku pola.

33
    Kontra miejscowych. Dośrodkowanie z lewej flanki Zyzaka zablokowane, będzie jeszcze rożny dla Pniówka.

31
    Ponad pół godziny gry za nami. Jak na razie tylko gospodarze dostarczają nam emocji. Goście grają bardzo bezbarwnie.

29
    Dobrze zapowiadała się kontra gości. Podanie na lewą stronę do Kwaśniewskiego jednak zdecydowanie za mocne.

27
    Pierwszy strzał przyjezdnych. Z około 20 metrów próbował Mieszczak, ale jego strzał zbyt lekki, aby mógł zaskoczyć Podolaka.

25
    Pierwsza żółta kartka. Upomnienie otrzymuje Jurczak za faul za Kosteckim.

23
    Jeszcze jedna szansa gospodarzy. Tym razem Hajdę próbował zaskoczyć Zyzak, ale piłka ląduje ponad bramkę gości.

21
    Nie za wiele dzieje się obecnie na murawie. Dużo strat z obu stron w środkowej strefie.

18
    Za mocne podanie w kierunku Waligóry. Gospodarze rozpoczną zza linii bocznej.

16
    Pierwszy kwadrans za nami. Jak na razie na boisku dominują gospodarze, goście nie stworzyli jak na razie żadnej ciekawej akcji.

14
    W dalszym ciągu miejscowi. LKS cofnął się do defensywy.

12
    Próbują odpowiedzieć przyjezdni. Udanie w defensywie jak na razie miejscowi.

10
    Dużo niedokładności w grze obu drużyn, gra toczy się w środku pola.

8
    Bardzo szybko otwierają wynik gospodarze. Czy goście zdołają odpowiedzieć?

6
    Znakomicie rozpoczyna Pniówek! Szary prostopadłe do MICHAŁA SZCZYRBY, a ten technicznym uderzeniem pokonuje bramkarza LKS-u Czaniec!

5
    Spokojnie pierwsze minuty. Gospodarze próbują przedrzeć się pod pole karne rywali prawą stroną.

3
    Gospodarze rozpoczynają w czarnych strojach, goście w jednolitych czerwonych kompletach.

1

Pniówek Pawłowice Śląskie: 26. Podolak – 18. Przybyła, 7. Goik, 14. Kukla, 4. Szary, 9. Kostecki (k), 21. Szczyrba, 24. Adamek, 69. Dadok, 19. Glenc, 17. Zyzak
    Rezerwowi: 32. Szelong, 15. Kucharski, 6. Lalko, 11. Benauer, 5. Oszek, 16. Węgrzyn

LKS Czaniec: 19. Hajda – 4. Bąk, 16. Bober, 13. Borak, 5. Piekielny, 3. Waligóra, 6. Jurczak, 9. Konacki, 17. Kwaśniewski, 15. Fabisiak, 10. Mieszczak
    Rezerwowi: 1. Kawaler, 14. Moll, 18. Gołdowski, 2. Łącki, 8. Kozioł.

Zapraszam na relację live z tego spotkania do portalu lajfy.com! Startujemy kilka minut przed 15!

Pierwszy mecz obu drużyn w tym sezonie odbył się w sierpniu. W Czańcu po bardzo wyrównanym meczu padł remis 1:1. Czy gospodarze zdołają udanie rozpocząć rundę wiosenną? A może to goście zdobędą niezbędne w kontekście awansu punkty? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy w sobotnie popołudnie.

ŁKS Czaniec również nie próżnował w zimę. Drużyna prowadzona przez Ryszarda Kłuska również korzystała w większości z własnych obiektów podczas okresu przygotowawczego. Sytuacja w tabeli ŁKS nie jest do pozazdroszczenia. Czaniec obecnie zajmuje trzynaste miejsce w tabeli III ligi grupy opolsko-śląskiej.

Pniówek ma za sobą bardzo pracowite przygotowania. Zespół Jana Wosia mierzył się w przerwie zimowej z wieloma wymagającymi przeciwnikami. Większość okresu przygotowawczego piłkarze z Pawłowic spędzili na własnych obiektach. Przed rundą wiosenną Pniówek zajmuje wysokie, czwarte miejsce w tabeli.

Piłkarze wracają na boiska III-ligowe. Do Pawłowic na mecz z miejscowym Pniówkiem zawita drużyna ŁKS-u Czaniec. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!