Nielba – Pelikan Niechanowo 0:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Unia Sw. 0:4 (koniec) | Polonia Śr. – Toruń 2:0 (koniec)
Jarota – Wda 0:1 (koniec) | Warta – Kleczew 2:0 (koniec)
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:4 (0:1)
Unia Swarzędz
Sobota 14.05.2016, 16:00 • Stadion Miejski, Ostrów Wielkopolski • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 27

Pojedynek w Ostrowie Wielkopolskim właśnie dobiegł końca! Po jednostronnym spotkaniu Unia zwycięża na wyjeździe 4:0. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (18:03:10)

90

75
    Gol dla Swarzędza!

To jest pogrom! W zaledwie pięć minut dwa trafienia odnotował PAWEŁ NOGA, a Unia prowadzi już czterema golami!

70

Nie mają litości dla rywali piłkarze ze Swarzędza! W siedemdziesiątej minucie na listę strzelców wpisuje się PAWEŁ NOGA!

50

Kolejna bramka dla przyjezdnych! Tym razem Wroneckiego pokonuje KRZYSZTOF STĘPIŃSKI.

46

Do przerwy Unia Swarzędz prowadzi w Ostrowie Wielkopolskim 1:0 po trafieniu Gołembowskiego. Wracamy za kwadrans!

45

30
    Trzydzieści minut gry za nami. Od niecałych dwudziestu minut wynik pozostaje bez zmian, przyjezdni prowadzą.