Nielba – Pelikan Niechanowo 0:1 (koniec) | Ostrów Wlkp. – Unia Sw. 0:4 (koniec) | Polonia Śr. – Toruń 2:0 (koniec)
Jarota – Wda 0:1 (koniec) | Warta – Kleczew 2:0 (koniec)
Polonia Środa Wielkopolska
2:0 (1:0)
Elana Toruń
Sobota 14.05.2016, 16:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 27

Spotkanie w Środzie Wielkopolskiej właśnie dobiegło końca! Miejscowa Polonia pokonuje toruńską Elanę 2:0. Dziękuję za uwagę! (17:52:14)

90

75
    Gol dla Polonii!

Goście dobijają Elanę! Polonia prowadzi już dwoma bramkami, tym razem trafienie zanotował PIOTR FONTOWICZ!

46

Do przerwy Polonia prowadzi z Elaną 1:0. Wynik ten bardzo mocno komplikuje torunianom sytuację związaną z utrzymaniem się w lidze. Na drugą połowę wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

45

37

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Golkipera rywali skutecznym uderzeniem pokonuje ALEKSANDER GICZELA!

20
    Dwadzieścia minut gry już za nami. Póki co w Środzie Wielkopolskiej bez goli.

16
    Torunianie marnują znakomitą okazję na wyjście na prowadzenie! Lis kapitalnie wybronił uderzenie Mateusza Grudzińskiego z rzutu karnego!