Bałtyk G. – Kaszubia 1:1 (koniec) | Świt Skolwin – Bałtyk K. 3:0 (koniec) | Vineta – Lechia II 0:0 (koniec)
Gwardia K. – Pogoń II 1:0 (koniec)
Świt Skolwin
3:0 (2:0)
Bałtyk Koszalin
Sobota 21.05.2016, 17:003 Liga pomorsko - zachodniopomorska • Runda 28

Arbiter właśnie zakończył spotkanie. Świt Skolwin pokonuje przyjezdnych z Koszalina. Dziękuję za uwagę! (18:54:34)

90

75
    Gol dla Świtu!

Na kwadrans przed końcem gry podwyższają prowadzenie miejscowi. Gola zdobywa PAWEŁ KRAWIEC.

65
    W Szczecinie miejscowi cały czas prowadzą z Bałtykiem 2:0. W drugiej połowie póki co nadal bez goli.

46

Gospodarze do przerwy pewnie prowadzą z czerwoną latarnią ligi. Wydaje się, że Świt Skolwin nie wypuści z rak zwycięstwa w tym spotkaniu.

45+1

45

Bramka do szatni! Golkipera rywali skutecznym uderzeniem pokonuje ERNEST GRAŚ.

18

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! W osiemnastej minucie golkipera rywali pokonuje KRZYSZTOF FILIPOWICZ.