Bałtyk G. – Kaszubia 1:1 (koniec) | Świt Skolwin – Bałtyk K. 3:0 (koniec) | Vineta – Lechia II 0:0 (koniec)
Gwardia K. – Pogoń II 1:0 (koniec)
Gwardia Koszalin
1:0 (0:0)
Pogoń II Szczecin
Sobota 21.05.2016, 17:00 • Stadion im. Stanisława Figasa, Koszalin • 3 Liga pomorsko - zachodniopomorska • Runda 28

Arbiter zakończył spotkanie w Koszalinie! W niezwykle istotnym pojedynku ligowym Gwardia pokonuje rezerwy Pogoni Szczecin 1:0. Dziękuję za uwagę! (18:51:37)

90

80
    Do końca spotkania pozostało jeszcze tylko dziesięć minut. Miejscowa Gwardia cały czas jedną bramką prowadzi z druga drużyną Pogoni Szczecin.

55
    Gol dla Gwardii!

Walka o utrzymanie nabiera rumieńców! Gwardia wychodzi na prowadzenie dzięki trafieniu PRZEMYSŁAWA BRZEZIAŃSKIEGO.

46

Do przerwy bez bramek w Koszalinie. Jest to bardzo korzystny wynik dla rezerw Pogoni, które robi ogromny krok w kierunku zapewnienia sobie utrzymania w trzeciej lidze.

45

20
    Po dwudziestu minutach gry wciąż bez bramek w Koszalinie. Miejmy nadzieję, że doczekamy się w końcu jakichś bramek.