Stal S. W. – Radomiak 1:2 (koniec) | Puszcza – Siarka T. 3:0 (koniec) | Rozwój – ROW Rybnik 0:2 (koniec)
Błękitni – Legionovia 1:1 (koniec) | Raków – Warta 3:1 (koniec) | Polonia B. – Olimpia E. 0:0 (koniec)
Odra O. – Polonia W. 2:2 (koniec) | Kotwica – GKS Bełchatów 0:2 (koniec)
Raków Częstochowa
3:1 (1:0)
Warta Poznań
Sobota 06.08.2016, 17:00 • Miejski Stadion Piłkarski, Częstochowa • 2. Liga • 2. runda

88
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Zaradny.

85
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Warchoł, na boisku pojawia się Duriska.

81
    Cóż za 4 minuty w wykonaniu czerwono – niebieskich. Jeszcze kilka minut temu na tablicy wyników było remisowo, dwie groźne akcje i już mamy 3-1. Fantastyczna końcówka meczu w wykonaniu Rakowa.

81
    Gol dla Rakowa!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa FIGIEL..

80
    Raków poszedł za ciosem i mamy rzut karny, piłkę ręką zagrał zawodnik Warty i Raków staje przed szansą podwyższenia wyniku.

77
    Trener Papszun zagrał va banque i miał nosa, na 13 minut przed końcem meczu bramkę dającą prowadzenie gospodarzom strzelił przebywający na boisku 12 minut PRZEMEK OZIĘBAŁA !!! Trybuny szaleją !!!

77
    Strzelcem bramki OZIĘBAŁA.

70
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Płonka, na boisku pojawia się Czerkas.

65
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Mizgała, na boisku pojawia się Oziębała.

63
    Żółtą kartkę otrzymuje Malinowski (Raków Częstochowa).

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Margol (Raków Częstochowa).

50
    Gol dla Warty!
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa BIAŁOŻYT..

49
    I mamy rzut karny dla gości, nie tak trener Papszun i jego podopieczni wyobrażali sobie początek drugiej połowy.

44
    Gdy wydawało się, ze na przerwę zawodnicy opuszczą plac gry przy bezbramkowym rezultacie Warchoł otworzył wynik spotkania. Nareszcie pomyśleli kibice czerwono – niebieskich. Ważny gol dający prowadzenie gospodarzom.

44
    Strzelcem bramki Warchoł.

39
    Żółtą kartkę otrzymuje Cyfert (Raków Częstochowa).

27
    Przed relacją chcieliśmy w zapowiedzi obiecać, iż dziś padnie więcej bramek niż w poprzednich meczach Rakowa i Warty. Niestety nie zanosi się na to. Raków bliski objęcia prowadzenia, ale na przeszkodzie Damianowi Warchołowi tym razem stanęła poprzeczka. Nadal bez bramek, ale Raków jest z każdą minutą bliższy otwarcia wyniku.

Adam Zajączkowski

Gole: 44. Warchoł, 77. Oziębała, 81. Figiel (kar.) – 50. Białożyt (kar.)

Kartki:   39. Cyfert (RAK), 52. Margol (RAK), 63. Malinowski (RAK)

Raków Częstochowa: 1. Loska – 2. Petrasek, 5. Margol, 4. Mesjasz, 15. Cyfert, 7. Figiel, 6. Kowalczyk, 27. Mizgała, 13. Malinowski, 9. Płonka, 25. Warchoł.
    Zmiany: 33. Kos, 18. Duriska, 26. Góra, 11. Pałaszewski, 19. Szymański, 10. Czerkas, 23. Zaradny, 16. Oziębała.

Warta Poznań: Filipowiak – Marciniak, Dejewski, Kieliba, Kiełb, Ngamayama, Białożyt, Cywiński, Biegański, Ciarkowski, Spławski.
    Zmiany: Wojnowski, Fiedosewicz, Brzostowski, Szynka, Goździk, Brylewski, Chromiński.

Sędziowie: Łukasz Karski (Słupsk) – arbiter główny