Garbarnia – Orlęta 2:1 (koniec) | Motor – Soła 0:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:1 (2:0)
Orlęta Radzyń Podlaski
Sobota 06.08.2016, 11:00 • Stadion Garbarni, Rydlowka 23, Kraków • 3 liga, grupa IV

Dziękuję za uwagę i zapraszam na następne relację na portalu LAJFY.COM (12:59:07)

Garbarnia zasłużenie wygrała to spotkanie, jednak w drugiej połowie to Orlęta postawiły szalenie wysokie warunki gospodarzom i mogły pokusić się o wywiezienie jednego punktu z Krakowa – lecz to nie nastąpiło. Ostatecznie to gospodarze mogą cieszyć się z udanej inauguracji sezonu III ligi grupy IV!

90+2
    Orlęta szukają okazji do wyrównania, jednak dobrze w defensywie grają gospodarze.

90
    Sędzia Nowak dolicza do drugiej połowy spotkania co najmniej cztery minuty.

89
    Będzie wrzutka w pole karne Marcina Cabaja.

88
    Leży na boisku Arkadiusz Kot. Popularny "Kociak" starł się z Tomaszem Ogarem.

87
    Trafiła piłka w polu karnym do Michała Żubera, ten jednak głową trafił na tyle źle że piłka poleciała obok bramki. To mogło być wyrównanie!

86
    Faul taktyczny Gaudyna od tyłu i musiał za to ujrzeć żółtą kartkę gracz gospodarzy.

85
    Niebezpieczna nakładka Nowaka, od wolnego zaczną goście.

84
    Goście się spieszą, z kolei gospodarze po tym jak stracili kontrole nad meczem zaczęli szanować czas.

82
    Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Wrzesiński, na boisku pojawia się Konaszewski.
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Pietras, na boisku pojawia się Nowak.

80
    Ma duże pretensje trener Dominik Panek do sędziego, gdyż Pietras mógł otrzymać drugą żółtą kartkę za faul.

79
    Był w dobrej sytuacji Ogar, jednak ofiarna interwencja Zarzeckiego spowodowała wyblok i spokojną interwencję bramkarza.

78
    Dwukrotnie próby Kitlińskiego i Pietrasa zostały zablokowane, a finalny strzał Pietrasa minął zdecydowanie bramkę Wójcickiego.

77
    Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Piątek, na boisku pojawia się Rycaj.

76
    Poprzeczka ratuje Marcina Cabaja po strzale głową Pawła Piątka!

75
    Gaudyn faulowany przy linii bocznej boiska na swojej połowie.

73
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Kiebzak, na boisku pojawia się Gaudyn.

73
    Na spalonym Kostrubała.

71
    Niedokładne zagranie Kota do Majewskiego.

68
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Stokłosa, na boisku pojawia się Kitliński.

68
    Było ogromne zamieszanie, wybili piłkę gospodarze na kolejny rzut rożny. Potem spokojnie wyłapał piłkę Cabaj.

67

65
    Centrostrzał Kostrubały minął bramkę Wójcickiego.

64
    Dynamiczny atak Piszczka na nogi, jednak sędzia kartki nie wyciągnął z czym nie zgadza się trener Panek.

62
    Ostry faul Pietrasa na Piątku i sędzia prawidłowo pokazuje mu żółtą kartkę.

61
    Sędzia Mateusz Nowak upomina trenera Damiana Panka za zbyt głośne polemizowanie z decyzjami arbitrów.

60
    Zawodnik Orląt potrzebuje pomocy medycznej.

58
    Wrzucał z boku boiska Giebza, wybijał Kanarek i jest rzut rożny dla Garbarni. Wykonanie rzutu rożnego było fatalne.

56
    Wydawało się że był faulowany Piątek na linii końcowej boiska, jednak inaczej to widział sędzia.

55
    Prostopadła piłka do Stokłosy, lecz zagrana za mocno i z piątego metra zacznie Wójcicki.

53
    Krótkie rozegranie stałego fragmentu, być może zbyt dużo kombinacji, strzelił z nieprzygotowanej pozycji Karol Kostrubała i od bramki już rozpoczął Adrian Wójcicki.

53
    Faulowany Pietras i będzie rzut wolny dla Garbarni.

52
    Bez wątpienia gol kontaktowy dał przysłowiowy wiatr w żagle drużynie Orląt!

50
    Gol dla Orląt!
    Jest gol kontaktowy a strzelcem MICHAŁ ZUBER! Ruszył jeden na jeden z Moskalem były piłkarz Lewartu Lubartów, przełożył piłkę na lepszą nogę i posłał piłkę obok bezradnego w tej sytuacji Marcina Cabaja!

49
    Wrzucił piłkę Kanarek ale z dużym spokojem złapał futbolówkę Marcin Cabaj.

48
    Spokojny, wyważony początek drugiej połowy z obu stron.

46
    Poza zmianami w pierwszej połowie, nie doszło do zmian w przerwie.

46

Piłkarze wraz z trójką sędziowską wrócili na murawę.

Pierwsza połowa za nami, i w zasadzie wynik stanowi idealny komentarz do tego co dzieje się na boisku. Przewaga miejscowych jest duża, i jeżeli nic się nie zmieni to na inaugurację zainkasują pewne trzy punkty. Do Krakowa, na stadion Garbarni wrócimy za piętnaście minut!

45+3

45+3
    Kiebzak na spalonym.

45+2
    Wrzucał teraz piłkę Zmorzyński, ale ta wrzutka była słaba i wpadła w ręce Cabaja.

45+1
    Piłka w siatce Wójcickiego, jednak Tomasz Ogar był na pozycji spalonej. Tak sygnalizował asystent numer dwa Igor Samołyk.

45
    Mateusz Nowak ze Stalowej Woli doliczył do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie co najmniej trzy minuty.

44
    Wrzutka Zubera na Majewskiego została przecięta przez obrońców, jednak piłka trafiła do Kanarka, który precyzyjnie uderzył ale był już tam Marcin Cabaj i poradził sobie z tym strzałem.

42
    Zarzecki otrzymał żółtą kartkę za faul na Kiebzaku.

40
    Wrzutkę Kostrubały wypiąstkował Adrian Wójcicki.

40
    Będzie rzut wolny z okolic narożnika rzutu rożnego.

37
    Poszedł lewą stroną Stokłosa, zabrali mu piłkę gracze gości, jednak zrobili to na tyle niefortunnie że futbolówka trafiła na 20 metr do Łukasza Pietrasa a uderzenie tego piłkarza było na tyle mocne że piłka poleciała daaleko za bramkę Adriana Wójcickiego.

36
    Bardzo aktywny na swojej stronie boiska po wymuszonej zmianie jest Konrad Wieczorek. Sprawia problemy defensorom z Radzynia Podlaskiego.

33
    Ręką sobie pomógł przy przyjęciu Powałka i od rzutu wolnego zaczną gospodarze.

31
    Gol dla Garbarnii!
    I jest druga bramka dla gospodarzy! Pierwsza próba 18-letniego piłkarza Garbarni została odbita przez Wójcickiego, ale w drugiej próbie MATEUSZ CIESIELSKI się nie pomylił i piłka wpadła do bramki pomimo rozpaczliwej interwencji bramkarza gości!

29
    Wrzutkę spokojnie złapał Marcin Cabaj i już próbował rozpocząć kontrę.

29
    Faulowany Powałka w okolicach 30 metra na połowie gospodarzy.

27
    Goście dużo grają długą piłkę. Jak na razie wszystkie próby wpadają w ręce Marcina Cabaja.

25
    Stracił piłkę na swojej połowie Stokłosa, ale od razu zareagowali jego koledzy z defensywy wybijając piłkę na aut.

24
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Ogrodnik, na boisku pojawia się Wieczorek.

24
    Gra wznowiona, a do wejścia gotowy jest Konrad Wieczorek.

22
    Na boisku leży Daniel Ogrodnik i najprawdopodobniej będzie musiał opuścić przedwcześnie boisko.

21
    Faulowany Piotr Zmorzyński.

19
    Na spalonym jeden z zawodników Garbarni.

16
    Wrzucał piłkę z rzutu rożnego Daniel Ogrodnik, piłka trafiła idealnie w głowę osamotnionego w polu karnym TOMASZA OGARA a ten ze spokojem skierował piłkę obok Adriana Wójcickiego! Gospodarze otwierają bardzo szybko wynik tego spotkania, niewątpliwie teraz będą mieć łatwiej w tym meczu.

14
    Zmiana w drużynie Orlęta Radzyń Podlaski: z boiska schodzi Melnychuk, na boisku pojawia się Powałka.

13
    Mieli także drugą próbę z rzutu rożnego goście, jednak piłka poleciała nad bramką Cabaja.

11
    Rzut rożny dla gości, za polem gry złapał piłkę Cabaj. Na własnej połowie leży Witalij Melnychuk i wydaje się że gracz Orląt nie będzie mógł kontynuować spotkania.

10
    Mogli gospodarze objąć prowadzenie! W polu karnym piłka trafiła do Tomasza Ogara, ten technicznie uderzył ale jednak piłka minęła długi słupek bramkarza Orląt!

9
    Wrzutka Kiebzaka zablokowana przez Kota i jest kolejny corner.

8
    Z rzutu rożnego wyszła kontra, ruszył Zmorzyński jednak dobrą interwencją popisał się Stokłosa i wybił piłkę na aut.

7
    Kolejny rzut rożny dla Garbarni.

6
    Leży na boisku Szymon Kiebzak i jest opatrywany przez masażystę. Gra już wznowiona i gracz gospodarzy wraca na boisko.

5
    Pojedynek jeden na jeden Kalemby z Majewskim wygrał ten pierwszy i znowu spokojnie mógł interweniować doświadczony Cabaj.

4
    Rzut rożny dla gospodarzy, wrzutka jednak wybita przez defensorów Orląt.

2
    Otrzymał piłkę Paweł Piątek, ruszył jeden na jeden z obrońcą, jednak ten go wypchał do boku i uderzenie byłego zawodnika Orła Przeworsk i Cracovii wyłapał spokojnie Marcin Cabaj.

1

Minuta ciszy ku uczczenia pamięci kardynała Franciszka Macharskiego – byłego wieloletniego metropolity krakowskiego.

Garbarnia otrzymuje puchar z za wygranie trzeciej ligi małopolsko-świętokrzyskiej.

Piłkarze wraz z trójką sędziowską wychodzą na murawę.

Już za pięć minut początek tego spotkania!

Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie tego sezonu. Wierna Małogoszcz okazała się lepsza od tarnowskiej Unii wygrywając 3:2.

Mecz zapowiada się interesująco, tym bardziej że te drużyny nie miały okazji się spotkać przy okazji meczu ligowego, przynajmniej w ostatnich latach. Naszą relację rozpoczniemy na kilkanaście minut przed początkiem tego meczu. Bądźcie z nami na LAJFY.COM.

Orlęta Radzyń Podlaski w zeszłym sezonie zajęły czwarte miejsce. W zespole prowadzonym przez Damiana Panka doszło do kilku zmian kadrowych. Klub zasilili Przemysław Kanarek, Sebastian Wrzesiński (obaj wypożyczenie, Wisła Puławy), Mateusz Majewski, Łukasz Mazurek (obaj Lublinianka), Paweł Piątek (wypożyczenie, Motor Lublin), Grzegorz Romaniuk (LKS Milanów, powrót z wypożyczenia), Michał Zuber (Lewart Lubartów), natomiast zespół opuścili m.in Szpak i Groborz. Orlęta nie powinny być słabsze niż w poprzednim sezonie, zasilili ich bardzo wartościowi zawodnicy.

Garbarnia w zeszłym sezonie była bardzo blisko awansu, jednak lepszym w dwumeczu okazał się zespół Warty Poznań. Krakowską jedenastkę wzmocnili: Michał Kitliński, Konrad Wieczorek oraz Daniel Ogrodnik. Jak informuje oficjalna strona Garbarni, kadra zespołu jeszcze nie jest zamknięta, nie jest pewne że w drużynie zostanie doświadczony Petar Borovicanin. Niezmiennie trenerem tej drużyny jest Mirosław Hajdo.

Swój sezon rozpoczyna III liga grupa IV. Jest to jedna z czterech grup zreformowanej ponownie III ligi. Składa się ona z województw: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.