Monaco – Rennes 3:0 (koniec) | AS Nancy – Nantes 1:1 (koniec) | Lorient – Lille 1:0 (koniec)
Bordeaux – Angers 0:1 (koniec) | Dijon – Metz 0:0 (koniec) | Toulouse – Guingamp 2:1 (koniec)
Girondins Bordeaux
0:1 (0:1)
Angers SCO
Sobota 17.09.2016, 20:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 5

90+2
    Kiese Thelin jest ostatnim ratownikiem Bordeaux. Kibice żałują, że zmienił Plasila, gdy jest praktycznie po zawodach.

87
    Capelle nie wróci już na boisko, które opuścił na noszach. Na szczęście goście mieli zmianę i pojawił się Jean Tahrat.

80
    Druga zmiana w zespole przyjezdnym. Na murawie Dore, a Mangani udał się na zasłużony wypoczynek.

70
    Zdobywca gola, najbardziej chaotyczny, a paradoksalnie skuteczny piłkarz meczu Toko Ekambi został zmieniony przez Pepe.

62
    Druga zmiana w zespole z Bordeaux. Nie było widać Vady po przerwie, więc już został zmieniony na Traore.

46
    Jedna zmiana w obozie gospodarzy dokonana w przerwie. Intensywnie rozgrzewający się przez 15 minut Laborde zastąpił zbędnego w przodzie Meneza.

Gole: 38. Toko Ekambi

Kartki:   9. Thomas (AGR), 45. Capelle (AGR), 54. Andreu (AGR), 88. Michel (AGR)   85. Rolán (BOR)

Posiadanie piłki: 64 % : 36 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:0. Rzuty rożne: 3:5. Spalone: 3:1. Foule: 9:17.
    Girondins Bordeaux: Carrasso – Sabaly, Lewczuk, Pallois, Contento – Plašil (C) (90+2. Kiese Thelin), Vada (62. A. Traoré) – Malcolm, Ounas – Rolán, Ménez (46. Laborde).
    Zmiany: Prior – Gajić, Pablo, T. Touré, Kiese Thelin, A. Traoré, Laborde.

Angers SCO: Michel – Manceau, Pavlović, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Santamaría, Mangani (80. Dore) – Toko Ekambi (70. Pepe), Diédhiou, Capelle (87. Jean Tahrat).
    Zmiany: Petrić – D. Nwakaeme, Wissa, Pepe, P. Martinez, Dore, Jean Tahrat.

Sędziowie: Olivier Thual