Bologna – Sampdoria 2:0 (koniec) | Atalanta – US Palermo 0:1 (koniec) | Chievo – Sassuolo 2:1 (koniec)
Empoli – Inter 0:2 (koniec) | Genoa – Napoli 0:0 (koniec) | Juventus – Cagliari 4:0 (koniec)
Pescara – Torino 0:0 (koniec) | AS Roma – Crotone 4:0 (koniec) | Udinese – Fiorentina 2:2 (koniec)
Juventus FC
4:0 (3:0)
Cagliari Calcio
Środa 21.09.2016, 20:45 • Juventus Stadium, Turyn • Włoska Serie A • Runda 5
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Pogrom, to był absolutny pogrom. Inaczej tego nazwać nie można. Gospodarze dominowali od samego początku aż do końca. Ekipa Cagliari Calcio nie miała nic do powiedzenia. Goście nie posiadali żadnych argumentów, by móc zaskoczyć zdecydowanie lepiej dysponowanego przeciwnika. Przypomnijmy, że gole na koncie Juventusu zapisywali dziś Rugani, Higuain, Dani Alves oraz Ceppitelli (trafienie samobójcze). (22:36:59)
    Pewne zwycięstwo Juventusu!

90+2

90+2
    Jeszcze jedna żółta kartka. Tym razem do notesu sędziowskiego trafiło nazwisko Munariego, który brzydko wszedł w nogi rywala. Słuszna decyzja arbitra głównego, nie mógł postąpić inaczej.

90+1
    Sędzia postanowił przedłużyć ten pojedynek o dwie minuty.

90
    Kolejny groźny atak miejscowych! Tym razem strzelał Dani Alves, jednak golkiper Cagliari Calcio popisał się wyśmienitym kunsztem, odbijając tę piłkę. Kapitalna parada!

89
    Mocne uderzenie Mandzukicia trafiło jedynie w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Storariego. Gdyby to uderzenie było odrobinę precyzyjniejsze, to z pewnością futbolówka wpadłaby do bramki.

87
    Tutaj już nic się nie wydarzy. Przyjezdni szukają jeszcze jakiejś szansy na odnotowanie honorowej bramki, jednak rywale stawiają twarde warunki. Przed momentem ponownie zrobiło się groźnie, jednak atak miejscowych został przerwany. Na spalonym Mandzukić.

86
    Pogrom, istny pogrom w Turynie. To już podchodzi pod rzeź niewiniątek. Goście nie mają absolutnie nic do powiedzenia. "Juve" narzuciło swój styl gry i bez problemu kontroluje przebieg rywalizacji.
    84. Luca Ceppitelli (CAG) - 4:0

84
    Gol dla Juventusu!
    Samobójcze trafienie zalicza LUCA CEPPITELLI. Mario Lemina świetnie przyjął piłkę w polu karnym, a następnie postanowił uderzyć. Co prawda Storari sparował ten strzał, jednak futbolówka odbiła się od Ceppitelliego i... wpadła do siatki.

83
    Niewiele pozostało do zakończenia tego spotkania. Przed momentem znów tempo podkręcili gracze Juventusu. Gospodarze coraz śmielej przedzierają się w kierunku bramki przyjezdnych.

82
    Dani Alves powrócił już na boisko, natomiast w kierunku ławki rezerwowych zmierzył Gonzalo Higuaín, który zagrał dziś dobre spotkanie. Zastąpił go Mario Mandžukić. Inicjatywa pozostaje w posiadaniu gospodarzy.

81
    Zmiana w drużynie Juventus Turyn: z boiska schodzi Gonzalo Higuaín, na boisku pojawia się Mario Mandžukić.

80
    Za około dziesięć minut dzisiejszy pojedynek w Turynie dobiegnie końca. Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Ewentualnie możemy się spodziewać jeszcze jednego gola w wykonaniu "Starej Damy".

79
    Przerwa medyczna już za nami. Wracamy do rywalizacji. W posiadaniu inicjatywy znajdują się gospodarze, którzy coraz śmielej próbują atakować. Wydaje się, że mają ochotę na zainkasowanie jeszcze jednego gola.

77
    Dani Alves został brzydko potraktowany przez jednego z przeciwników. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę, ale po kartkę nie sięgnął. Zawodnik Juventusu wymaga interwencji sztabu medycznego.

76
    Wolna, bardzo wolna jest ta druga połowa. Śmiało można by uciąć sobie drzemkę, a z pewnością nic by nas nie ominęło. Gdyby padła bramka, to z pewnością zostalibyśmy obudzeni przez głośno reagującą publiczność.