Puszcza – Lechia 1:1 (4:2 po rz. karnych) | Ruch – Lech P. 0:3 (koniec)
Ruch Chorzów
0:3 (0:2)
Lech Poznań
Środa 21.09.2016, 20:45 • Stadion Miejski, Chorzów • Fortuna Puchar Polski • 1/8 finału
    Kolejorz czeka na zwycięzcę starcia Chojniczanka-Wisła:

Lech ogrywa na wyjeździe Niebieskich:

Pewne zwycięstwo Lecha Poznań w Chorzowie. Kolejorz zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski z Chojniczanką Chojnice lub Wisłą Kraków. Niebiescy mogą natomiast skupić się na Ekstraklasie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (22:40:40)

90+3

90+2
    Szybka kontra gości. Kolejną swoją okazję miał Kownacki, ale zbyt długo kombinował i na koniec posłał futbolówkę wzdłuż linii końcowej.

90+2
    Jeszcze jeden niedokładny daleki przerzut na Ćwielonga. Ostatnie sekundy. Piłka na połowie Kolejorza.

90
    Sędzia Frankowski doliczył dwie minuty do regulaminowego czasu gry.

89
    Kownacki pomagał sobie ręką przy próbie przyjęcia futbolówki w polu karnym chorzowian. Następna rewelacyjna okazja napastnika Lecha.

88
    Kownacki według liniowego nie był na spalonym. Skorzystał z podania za plecy obrońców, wybiegł przed samego Lecha, ale nie zdołał go przelobować. Czujna interwencja golkipera gospodarzy.

87
    Pudło Ćwielonga. Próbował technicznym strzałem, ale był odchylony i przeniósł futbolówkę bardzo wysoko nad bramkę. Fatalne uderzenie.

86
    Późno odgwizdane przewinienie Jevticia na Hanzelu. Ruch będzie miał fantastyczną okazję na gola ze stałego fragmentu gry tuż sprzed pola karnego.

85
    Ostatnie minuty tego starcia. Można otwarcie przypomnieć, iż Lech zasłużenie prowadzi i w dobrym stylu melduje się w ćwierćfinale rozgrywek Pucharu Polski.

84
    Jevtić zdecydował się na uderzenie z dystansu. Pognał z piłką na połowę rywali, a następnie mocno huknął w kierunki bramki. Futbolówka poszybowała jednak nad poprzeczkę.

82
    Daleki przerzut na Ćwielonga, a ten próbował zgrać jeszcze głową do środka. Zrobił to bardzo niedokładnie, podając futbolówkę prosto w ręce Buricia.

81
    Żółtko dla Oleksego! A przed momentem mógł paść gol dla Ruchu! W doskonałej sytuacji bramkowej świetnie bronili się jednak Lechici.

80
    Kędziora wyciął w środku pola Monetę. Arbiter oszczędził piłkarza Lecha.

79
    Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Jóźwiak zastępuje w ostatnich minutach Makuszewskiego.

77
    Hanzel w końcu się doigrał i za faul na Makuszewskim obejrzał żółty kartoniki. Bartosz Frankowski upominał go już w pierwszych minutach tego meczu.