Finlandia U-18 – Polska U-18 0:2 (koniec) | Słowacja U-19 – Polska U-19 1:0 (koniec)
Finlandia U-18
0:2 (0:1)
Polska U-18
Sobota 08.10.2016, 15:00 • Urjala • Reprezentacja Polski • Mecz towarzyski

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:55:46)

Reprezentacja Polski wygrała 2:0 pierwszy z dwóch meczów z Finlandią. Po golu zdobyła na początek oraz koniec spotkania. Po przerwie pierwszy kwadrans był trudny dla biało-czerwonych, ale przetrzymali napór gospodarzy, a następnie kontrolowali wydarzenia. Ważne w tym fragmencie były interwencje Miłosza Mleczki. Zmiennik Feliks zamknął mecz w doliczonym czasie po szybkim kontrataku. Po ostatnim gwizdku przyjazne gesty z obu stron. Za kilka dni rewanż, więc będzie szansa znów sprawdzić swoje możliwości.

90+2

90+1
    Gol dla Polski!

Błyskawiczny kontratak i zmiennik MICHAŁ FELIKS rozstrzyga mecz na korzyść Polaków. Feliks wybiegł sam na sam z bramkarzem, wymanewrował go i mimo ostrego kąta, wkopał piłkę do pustej bramki!

90
    Kolejna kontuzja w polskim obozie. Denerwują się gospodarze, nie wierząc, że sędzia doliczy skrupulatnie każdą sekundę.

89
    Kanach jest wybrańcem sztabu szkoleniowego, a boisko opuścił Macierzyński.

86
    Jeden z młodych Polaków ma problem ze skurczami. Pomagają koledzy z zespołu, a sztab szkoleniowy szykuje zmianę.

84
    Polska pozostaje jednak na połowie przeciwnika. Tak naprawdę nie pozwala teraz na nic Finom.

82
    Przypadkowe dośrodkowanie z rzutu wolnego nie miało adresata, a Toyras odprowadził je wzrokiem poza boisko.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu i jeżeli Polacy nie skapitulują, będą mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

78
    Hyokyvirta sponiewierany w centrum boiska. Fin domagał się kartki dla przeciwnika, ale dał się udobruchać przeprosinami i słowami sędziego.

77
    Nie do końca kontrolowali reprezentanci Polski dośrodkowanie z lewej flanki, ale również Finowie nie zorganizowali się.

77
    Łyszczarz oraz Feliks mają zadbać o wynik w ostatnim kwadransie, natomiast Pawłowski oraz Wiktoruk odpoczywają już na ławce.

75
    Kwadrans zaraz po przerwie był alarmujący, ale Polacy uspokoili sytuację na boisku.

73
    Był jeszcze korner dla reprezentacji Polski do lat 18. Złe wykonanie i trzeba wracać na własną połowę.

72
    Miika Toyras wyszedł w powietrze i gdyby nie jego interwencja, futbolówka zapewne wylądowałaby w okienku bramki Finlandii!