Stomil – Sandecja 0:0 (koniec) | Chojniczanka – Górnik Z. 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Stal M. 0:1 (koniec)
Chrobry – MKS Kluczbork 3:0 (koniec) | Zagłębie S. – Bytovia 3:3 (koniec) | Wisła Pu. – Miedź 1:5 (koniec)
Stomil Olsztyn
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 08.10.2016, 14:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga • 12. kolejka

Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (15:56:46)

90+3

90+1
    Niezły atak nowosądeczan został przerwany. W porę dobrze interweniowała defensywa olsztyńskiego Stomilu. Za kilka chwil sędzia odgwiżdże koniec rywalizacji.

90
    Sędzia Jarzębak postanowił przedłużyć ten mecz o trzy minuty.

89
    Niezła próba Kuna, ale ponownie na posterunku był Radliński. Fenomenalna parad golkipera nowosądeckiej Sandecji!

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Michał Szeliga (Sandecja Nowy Sącz).

85
    Kun znakomicie dośrodkował w pole karne. Strzał głową oddać zdołał Ratajczak, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

84
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Tsubasa Nishi, na boisku pojawia się Łukasz Suchocki.

82
    Jeden z nowosądeczan oddał bardzo nieprzyjemne uderzenie z rzutu wolnego. Ze sporymi problemami interweniował Leszczyński. Piłka została sparowana na korner.

81
    Kolejna żółta kartka. Tym razem ukarany został zawodnik olsztyńskiego Stomilu – Łukasz Jegliński.

80
    Teraz mamy trochę walki na wysokości środka boiska. Obie ekipy czują, że do zakończenia meczu pozostało już bardzo niewiele. Czy któraś drużyna przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Zobaczymy.

79
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Krzysztof Szewczyk, na boisku pojawia się Rafał Śledź.

78
    Potężne uderzenie Szewczyka po dobrym dograniu od jednego z partnerów. Piłka odbiła się od rywala i poszybowała poza boisko. Kolejny rzut rożny dla Stomilu.

76
    Kun ładnie przyspieszył środkiem pola, a następnie oddał soczyste uderzenie. W ostatniej chwili futbolówkę zatrzymał jeden z defensorów Sandecji.

75
    Do zakończenia rywalizacji pozostało już tylko około piętnaście minut. Nadal mamy bezbramkowy remis. W dalszym ciągu nieco aktywniej prezentują się zawodnicy Sandecji.

74
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Wojciech Trochim, na boisku pojawia się Filip Piszczek.

72
    Na razie bez bramek. Obecnie olsztynianie bronią się w polu karnym całym zespołem. Desperacka postawa defensywy Stomilu.

71
    Dobrze prezentują się teraz nowosądeczanie. Stomil nadal nie umie przedrzeć się na połowę przeciwnika.

Mateusz

Gole:

Kartki:   25. Kujawa (OLS), 50. Biedrzycki (OLS), 81. Jegliński (OLS) – 44. Bartków (SAN), 70. Kubán (SAN), 88. Szeliga (SAN)

Stomil Olsztyn: Leszczyński – Klepczarek, Ziemann, Wełnicki, Ratajczak, Biedrzycki, Jegliński, Nishi (84. Suchocki), Kun, Kujawa (68. Zahorski), Szewczyk (79. Śledź).

Zmiany: Skiba – Trzeciakiewicz, Żwir, Dziemiedowicz, Śledź, Zahorski, Suchocki.

Sandecja Nowy Sącz: Radliński – Danek (60. Szeliga), Bartków, Piter-Bućko, Kubań, Leszczak (39. Kasprzak), Baran, Gałecki, Trochim (74. Piszczek), Małkowski, Korzym.

Zmiany: Gliwa – Szeliga, Piszczek, Nowak, Kasprzak, Maślanka, Smoleń.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak – Bartłomiej Lekki, Bolesław Rosa – Sławomir Smaczny