Górnik Ł. – Wisła Pł. | 2:3 (koniec) | | | Pogoń – Arka | 5:1 (koniec) | | | Termalica – Wisła K. | 2:3 (koniec) |
Sandecja – Bytovia | 3:1 (koniec) | | | Górnik Z. – Olimpia G. | 2:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Znicz | 2:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Zagłębie S. | 0:4 (koniec) | | | Wisła Pu. – GKS K. | 0:3 (koniec) |
Błękitni – Stal S. W. | 2:2 (koniec) | | | Puszcza – Kotwica | 2:1 (koniec) | | | Siarka T. – Polonia B. | 2:0 (koniec) |
Legionovia – Polonia W. | 0:0 (koniec) | | | Rozwój – Olimpia Z. | 1:0 (koniec) | | | Gryf – Olimpia E. | 1:4 (koniec) |
GKS Bełchatów – Warta | 1:0 (koniec) |
MKS Ełk – Jagiellonia II | 1:0 (koniec) | | | Mot. Lubawa – Legia II | 0:4 (koniec) | | | Sokół – Ursus | 1:1 (koniec) |
Hur. Morąg – ŁKS | 1:1 (koniec) | | | Ostróda – Huragan W. | 3:0 (koniec) |
Świt Skolwin – Pogoń Lęb. | 1:0 (koniec) | | | Toruń – Kleczew | 3:3 (koniec) | | | Przodkowo – Vineta | 1:0 (koniec) |
Wda – Pogoń II | 2:0 (koniec) | | | Lech II P. – Gwardia K. | 0:1 (koniec) | | | Górnik K. – Chemik B. | 1:3 (koniec) |
Jarota – Chwaszczyno | 3:2 (koniec) | | | KKS – Polonia Śr. | 1:1 (koniec) |
Śląsk II – Stal B. | 1:2 (koniec) | | | Rekord – BKS Stal | 0:0 (koniec) | | | Lechia ZG – Pawłowice Śl. | 1:0 (koniec) |
Dzierżoniów – Jastrzębie | 0:0 (koniec) | | | Ruch Z. – Górnik II | 0:0 (koniec) | | | Żmigród – Ślęza Wrocław | 1:0 (koniec) |
Trzebinia-Siersza – Resovia | 0:1 (koniec) | | | Karpaty K. – Jarosław | 0:0 (koniec) | | | Avia – Unia T. | 0:0 (koniec) |
Podhale N. Targ – Orlęta | 2:3 (koniec) | | | Stal Rz. – Soła | 2:2 (koniec) | | | Biała Podlaska – Cosmos N. | 2:1 (koniec) |
Garbarnia – Spartakus | 3:0 (koniec) | | | Małogoszcz – Motor | 2:4 (koniec) |
Tottenham – Watford | 4:0 (koniec) | | | Stoke – Liverpool | 1:2 (koniec) | | | West Bromwich – Southampton | 0:1 (koniec) |
West Ham – Swansea | 1:0 (koniec) | | | Man City – Hull | 3:1 (koniec) | | | Middlesbrough – Burnley | 0:0 (koniec) |
Bournemouth – Chelsea | 1:3 (koniec) |
Empoli – Pescara | 1:1 (koniec) | | | Atalanta – Sassuolo | 1:1 (koniec) | | | Juventus – Chievo | 2:0 (koniec) |
RCD Espanyol – Alaves | 1:0 (koniec) | | | Real Madryt – Atletico | 1:1 (koniec) | | | Sevilla – Deportivo | 4:2 (koniec) |
Malaga – FC Barcelona | 2:0 (koniec) |
Schalke 04 – Wolfsburg | 4:1 (koniec) | | | FC Koln – Borussia M. | 2:3 (koniec) | | | Hamburg – Hoffenheim | 2:1 (koniec) |
Freiburg – Mainz | 1:0 (koniec) | | | RB Lipsk – Bayer | 1:0 (koniec) | | | Bayern – Borussia D. | 4:1 (koniec) |
Angers – Monaco | 0:1 (koniec) | | | AS Nancy – Rennes | 3:0 (koniec) | | | Bordeaux – Metz | 3:0 (koniec) |
Lyon – Lorient | 1:4 (koniec) | | | Dijon – Bastia | 1:2 (koniec) | | | Caen – Montpellier | 0:2 (koniec) |
Bohemians – Jihlava | 1:0 (koniec) | | | Slovacko – Příbram | 1:0 (koniec) | | | Teplice – Slovan | 3:1 (koniec) |
Karvina – Slavia | 1:2 (koniec) |
Dunajska – Slovan | 1:0 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Michalovce | 1:2 (koniec) |
Karolina Jaworzyna – Gać | 1:2 (koniec) |
finał
Sevilla FC
4:2
(3:2)
Deportivo La Coruña
Gole:
1. Jovetić (N'Zonzi), 9. Sarabia, 32. Correa (Escudero), 89. Ben Yedder (Escudero) – 4. G. Kakuta (Joselu), 25. G. Kakuta
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 13:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 3:0. Foule: 21:15.
Sędziowie: Jaime – Tresaco, Bueno
Widownia: 33 022
Kartki: 27. Escudero (SEV), 45. Kranevitter (SEV), 68. Jovetić (SEV) – 26. Luisinho (DEP), 60. A. Arribas (DEP), 87. Joselu (DEP)
Spudłowany karny!:
Posiadanie piłki: 58 % : 42 %.
Strzały celne: 13:4. Strzały niecelne: 5:4. Rzuty rożne: 4:2. Spalone: 3:0. Foule: 21:15.
Sevilla FC:
S. Rico – Mariano, Pareja (C), Mercado, Escudero – Kranevitter, N'Zonzi (74. Iborra) – Correa (65. Ben Yedder), F. Vázquez (76. Lenglet), Sarabia – Jovetić.
Zmiany: Soria – Lenglet, Iborra, Vietto, Ben Yedder, W. Montoya, Ganso.
Trener:
Deportivo La Coruña: Lux (C) – Juanfran (12. Laure), A. Arribas, Sidnei, Luisinho – Çolak (73. Andone), Guilherme, C. Borges, G. Kakuta – Joselu, Moreno (58. John).
Zmiany: Tytoń – Bergantiños, Albentosa, Andone, Laure, Gama, John.
Trener:
Zmiany: Soria – Lenglet, Iborra, Vietto, Ben Yedder, W. Montoya, Ganso.
Trener:
Deportivo La Coruña: Lux (C) – Juanfran (12. Laure), A. Arribas, Sidnei, Luisinho – Çolak (73. Andone), Guilherme, C. Borges, G. Kakuta – Joselu, Moreno (58. John).
Zmiany: Tytoń – Bergantiños, Albentosa, Andone, Laure, Gama, John.
Trener:
Sędziowie: Jaime – Tresaco, Bueno
Widownia: 33 022
Strzelcem bramki WISSAM BEN YEDDER. Asysta Sergio Escudero.
Strzelcem bramki JOAQUÍN CORREA. Asysta Sergio Escudero.
Strzelcem bramki GAËL KAKUTA.
Strzelcem bramki PABLO SARABIA.
Strzelcem bramki GAËL KAKUTA. Asysta Joselu.
Strzelcem bramki STEVAN JOVETIĆ. Asysta Steven N'Zonzi.