ROW Rybnik – Polonia W. 1:1 (koniec) | Raków – Puszcza 2:1 (koniec) | Olimpia Z. – Błękitni 1:2 (koniec)
Odra O. – Siarka T. 4:3 (koniec) | Stal S. W. – GKS Bełchatów 0:0 (koniec) | Warta – Gryf 2:2 (koniec)
Olimpia E. – Legionovia 4:3 (koniec) | Polonia B. – Radomiak 0:3 (koniec)
Olimpia Zambrów
1:2 (1:2)
Błękitni Stargard
Sobota 15.04.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Zambrów • 2. Liga • 26. kolejka

90 minut gry za nami, w drugiej połowie wynik nie uległ zmianie choć więcej z gry mieli goście którzy mogli podwyższyć rezultat spotkania. 3 pkt jadą do Stargardu natomiast zła passa Olimpii trwa nadal.
    Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje. (15:53:07)

90+6

90+4
    Jeszcze jeden atak gości jednak piłka wychodzi na aut bramkowy.

90+2
    Spieszą się gospodarze, za wszelką cenę chcą doprowadzić do wyrównania, jednak goście całym zespołem bronią się na własnej połowie.

90
    A sędzia do drugiej części spotkania dolicza 6 minut.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Bartosz Flis (Błękitni Stargard).

86
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Przemysław Wróbel, na boisku pojawia się Marek Ufnal.

85
    Dość poważnie w ostatniej interwencji ucierpiał Wróbel i potrzebna będzie zmiana w bramce gości.

82
    Gospodarze jeżeli myślą choćby o punkcie muszą brać się ostro do roboty gdyż nie ubłagalnie zbliża się koniec meczu, a widmo kolejnej porażki jest coraz bliższe.

80
    Rzut wolny wykonywali gospodarze, dobra centra w pole karne do piłki wyskakuje Cyfert, który zderzył się z interweniującym Wróblem i potrzebna pomoc medyczna.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Mateusz Czapłygin (Błękitni Stargard).

78
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Piotr Wojtasiak, na boisku pojawia się Sebastian Inczewski.

76
    Około 15 minut do zakończenia spotkania, jak na razie wynik nie uległ zmianie, choć bliżsi zmiany rezultatu byli goście.

74
    Zmiana w drużynie Olimpia Zambrów: z boiska schodzi Jakub Bach, na boisku pojawia się Karol Buzun.