Stomil – Stal M. 0:4 (koniec) | Wigry – Sandecja 0:1 (koniec) | Znicz – Wisła Pu. 0:3 (koniec)
Chojniczanka – GKS T. 1:4 (koniec) | Chrobry – Pogoń Sdl. 2:0 (koniec) | Bytovia – Górnik Z. 0:1 (koniec)
Zagłębie S. – Podbeskidzie 0:0 (koniec) | Olimpia G. – MKS Kluczbork 2:0 (koniec)
MKS Bytovia Bytów
0:1 (0:1)
Górnik Zabrze
Sobota 15.04.2017, 16:00 • Stadion MOSiR, Bytów • Fortuna 1 Liga • 26. kolejka

Dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje. (17:56:17)

Bardzo słaby początek pierwszej połowy w wykonaniu Bytovii, który w dużym stopniu zaważył na wyniku spotkania. Górnik utrzymał prowadzenie i wywozi z Bytowa 3 punkty.

90+4

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Karwot (Górnik Zabrze).

90+2
    Dobre uderzenie Klichowicza z dystansu, ale futbolówkę łapie Loska.

90
    Co najmniej 4 minuty dolicza arbiter główny.

87
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Arcon, na boisku pojawia się Żurkowski.

85
    Ostatnie 5 minut nadziei Bytovii na wyrównanie. Gospodarzom brakuje sfinalizowania akcji.

82
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Kurzawa, na boisku pojawia się Olszewski.

80
    Przed nami ostatnie 10 minut. Jednak niewiele zmienia się na placu gry. Górnik kontroluje spotkanie, Drutex-Bytovia rozgrywa piłkę, ale niewiele z tego wynika.

74
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Wolsztyński, na boisku pojawia się Urynowicz.

72
    Szybko wykorzystane zmiany jak na razie nie pomagają Bytovii w zdobyciu bramki wyrównującej. Bytovia rozgrywa piłkę, ale niewiele z tego wychodzi.

64
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Rzuchowski, na boisku pojawia się J.Bąk.

61
    Zmiana w drużynie Drutex-Bytovia Bytów: z boiska schodzi Ploj, na boisku pojawia się Wacławczyk.

61
    W ostatnich minutach dłużej przy futbolówce utrzymują się zawodnicy gospodarzy. Górnik ostatnio nieco cofnął się do defensywy.

58
    Kolejne minuty mijają, a sytuacja na boisku nie ulega zbytnio zmianie. Bytovia tworzy akcje, ale nie potrafi ich sfinalizować groźnym strzałem na bramkę gości.

55
    Żółtą kartkę otrzymuje Klichowicz (Drutex-Bytovia Bytów).

50
    Pierwsze minuty drugiej połowy wyrównane. Nadal główną siłą gości w ofensywie są stałe fragmenty gry.