Biała Podlaska – Małogoszcz 5:3 (koniec) | Karpaty K. – Resovia 0:2 (koniec) | Unia T. – Jarosław 2:2 (koniec)
Avia – Cosmos N. 1:1 (koniec) | Podhale N. Targ – Motor 0:1 (koniec) | Stal Rz. – Garbarnia 1:2 (koniec)
Trzebinia-Siersza – Spartakus 4:1 (koniec) | KSZO – Soła 1:2 (koniec)
Unia Tarnów
2:2 (1:1)
JKS 1909 Jarosław
Środa 03.05.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Tarnów • 3 liga, grupa IV

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Unia Tarnów remisuje na własnym boisku z JKS Jarosław 2:2. Gospodarze od 49 minuty grali w osłabieniu, a mimo to zdołali objąć prowadzenie. Goście wyrównali w ostatniej akcji meczu! (19:00:22)

90+5

90+5
    Gol dla JKS-u!
    Strzelcem bramki PATRYK WILK. Niesamowity błąd obrony Unii. Miękkie dośrodkowanie w pole karny, gdzie piłkę głową zgrał Kamil Aab i PATRYK WILK z najbliższej odległości pokonuje Bartłomieja Banka!

90+4
    Faulowany jeden z graczy gości 30-ci metrów od bramki Unii. To będzie ostatnia szansa dla gości.

90+4
    Rozpoczęła się ostatnia minuta gry. Od autu zaczną Tarnowianie.

90+3
    Świetna akcja Sebastiana Zawrzykraja, który ukradł dobrą minutę bawiąc się z defensywą gości.

90+2
    Na spalonym jeden z graczy gości, którzy tracą czas.

90+1
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90+1
    Banek pewnie łapie dośrodkowanie z lewej strony Kamila Aaba.

90
    Rzut z autu na wysokości pola karnego dla gości.

89
    Kontra Unii Tarnów, ale niepotrzebnie szarżował Sebastian Zawrzykraj, który mógł zagrać do dobrze wybiegającego partnera.

89
    Kolejny raz dobrze poradziła sobie defensywa Unii.

88
    Rzut wolny z prawej boiska dla gości. Szansa dla gości.

87
    Niebezpieczne podanie Więcka do Banka, który na szczęście dla miejscowych zdążył złapać piłkę.

86
    Zmiana w drużynie Unia Tarnów: z boiska schodzi Artur Hebda, na boisku pojawia się Sebastian Zawrzykraj.

85
    Znów dobrze z rzutem rożnym poradziła sobie defensywa Unii.

85
    Hass w ostatniej chwili zatrzymany przez Więcka. Tylko rzut rożny dla JKS-u.

83
    Rzut rożny dla gości znów źle rozegrany przez graczy gości.

81
    Gracze gości nadal próbują wyrównać, ale Tarnowianie w ostatnich minutach bardzo dobrze się bronią.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.