Monaco – Juventus | 0:2 (koniec) |
Ajax – Lyon | 4:1 (koniec) |
Łowicz – Legia II | 4:0 (koniec) | | | Ostróda – Hur. Morąg | 0:2 (koniec) | | | Tomaszów Maz. – ŁKS Łom. | 0:1 (koniec) |
KS Drwęca – MKS Ełk | 3:1 (koniec) | | | Concordia – Ursus | 2:1 (koniec) | | | Mot. Lubawa – Ruch W. M. | 2:2 (koniec) |
Sokół – ŁKS | 0:0 (koniec) | | | Świt NDM – Jagiellonia II | 2:0 (koniec) | | | Widzew – Huragan W. | 2:1 (koniec) |
Chemik B. – Toruń | 0:0 (koniec) | | | Leśnik – Pogoń II | 1:5 (koniec) | | | KKS – Chwaszczyno | 1:0 (koniec) |
Przodkowo – Jarota | 3:2 (koniec) | | | Wda – Gwardia K. | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Lęb. – Polonia Śr. | 3:2 (koniec) |
Górnik K. – Vineta | 3:3 (koniec) | | | Kleczew – Lech II P. | 6:1 (koniec) | | | Świt Skolwin – Bałtyk G. | 1:1 (koniec) |
Rekord – Stal B. | 1:1 (koniec) | | | Dzierżoniów – Olimpia K. | 1:0 (koniec) | | | Żmigród – Unia T. | 2:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – BKS Stal | 0:2 (koniec) | | | Skra – Górnik II | 1:0 (koniec) | | | Lechia ZG – Jastrzębie | 0:0 (koniec) |
Ruch Z. – Miedź II | 3:2 (koniec) | | | Śląsk II – Polkowice | 1:3 (koniec) |
Biała Podlaska – Małogoszcz | 5:3 (koniec) | | | Karpaty K. – Resovia | 0:2 (koniec) | | | Unia T. – Jarosław | 2:2 (koniec) |
Avia – Cosmos N. | 1:1 (koniec) | | | Podhale N. Targ – Motor | 0:1 (koniec) | | | Stal Rz. – Garbarnia | 1:2 (koniec) |
Trzebinia-Siersza – Spartakus | 4:1 (koniec) | | | KSZO – Soła | 1:2 (koniec) |
Prešov – Moravce-Vrable | 1:1 (koniec) |
Sokół W. Lipa – Gać | 0:0 (koniec) | | | Piast Nowa Ruda – Wiwa | 4:1 (koniec) |
finał
Sokół Wielka Lipa
0:0
(0:0)
Foto-Higiena Gać
Dziękuje za śledzenie relacji. Żegna się Dominik Czerenda.
(12:53:33)
|
||
90+6
|
Koniec meczu.
|
|
90+5
|
Zmiana w drużynie Sokół Wielka Lipa: z boiska schodzi Andrusiak, na boisku pojawia się Szlęzak.
|
|
90
|
Zmiana w drużynie Sokół Wielka Lipa: z boiska schodzi Pyzłowski, na boisku pojawia się Miara.
|
|
85
|
Zmiana w drużynie Sokół Wielka Lipa: z boiska schodzi Rakowski, na boisku pojawia się Godzwon.
|
|
85
|
Wojciech Strójwąs z prawego skrzydła na 3 metr, gdzie głową tuż obok bramki uderza Salak.
|
|
82
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Wejerowski, na boisku pojawia się Kątny.
|
|
82
|
Żółtą kartkę otrzymuje Sudoł (Foto-Higiena Gać).
|
|
80
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzecghowski, na boisku pojawia się Salak.
|
|
Jesteś zainteresowany przeprowadzaniem relacji ze spotkań 4 ligi lub innych rozgrywek? Skontaktuj się z nami – piotr.pawlak@lajfy.com
|
||
79
|
Paweł Synowiec z rzutu rożnego na 6 metr, gdzie głową uderza Wróbel, ale znów Piszcz górą!
|
|
76
|
Michał Grochowski na 16 metr, gdzie głową uderzył Wróbel, ale piłkę znów sprzed linii wybiją Piszcz!
|
|
74
|
Żółtą kartkę otrzymuje Wróbel (Foto-Higiena Gać).
|
|
71
|
Zmiana w drużynie Sokół Wielka Lipa: z boiska schodzi Bienkiewicz, na boisku pojawia się Zdeb.
|
|
67
|
Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Dorobek, na boisku pojawia się Grochowski.
|
|
59
|
Adam Andrusiak z 25 metrów tuż nad poprzeczką bramki Gąsiorowskiego!
|
|
58
|
Paweł Synowiec z 25 metrów, a Paweł Piszcz z problemami odbija piłkę na róg!
|
|
54
|
Paweł Synowiec z prawego skrzydła na 6 metr, gdzie wbiegający Orzechowski kieruje piłkę nad poprzeczką.
|
|
50
|
Piotr Stawowy na lewo do Wejerowskiego, który wbiegł w pole karne i z narożnika uderza, ale broni Piszcz.
|
|
49
|
Kamil Pyzłowski z 15 metrów zablokowany przez Michała Sudoła!
|
Jesteś zainteresowany przeprowadzaniem relacji ze spotkań 4 ligi lub innych rozgrywek? Skontaktuj się z nami - piotr.pawlak@lajfy.com
Gole:
Sędziowie: Damian Grabowski (OZPN Wałbrzych)
Widownia: 40
Kartki: 18. Bienkiewicz (SWL), 30. Błach (SWL), 34. Pyzłowski (SWL) – 74. Wróbel (FHG), 82. Sudoł (FHG)
Spudłowany karny!:
Sokół Wielka Lipa:
Piszcz – Błach, Rakowski, Suppan, Musiał, Lengyel, Janas, Deneka, Andrusiak, Bienkiewicz, Pyzłowski
Zmiany: Janczak – Michalski, Godzwon, Szlęzak, Chodorski, Zdeb, Miara
Trener:
Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Strójwąs, Sudoł, Pożarycki, Stawowy – Dorobek, Kalinowski – Wargin, Wejerowski, Orzechowski – Wróbel
Zmiany: Mazur – Kątny, Synowiec, Salak, Grochowski
Trener:
Zmiany: Janczak – Michalski, Godzwon, Szlęzak, Chodorski, Zdeb, Miara
Trener:
Foto-Higiena Gać: Gąsiorowski – Strójwąs, Sudoł, Pożarycki, Stawowy – Dorobek, Kalinowski – Wargin, Wejerowski, Orzechowski – Wróbel
Zmiany: Mazur – Kątny, Synowiec, Salak, Grochowski
Trener:
Sędziowie: Damian Grabowski (OZPN Wałbrzych)
Widownia: 40
Dominik Czerenda