Szczecin – Słomniki 3:4 (koniec) | Clearex – AZS Gdańsk 3:3 (koniec)
Pogoń '04 Szczecin
3:4 (1:1)
Lex Kancelaria Słomniki
Niedziela 15.10.2017, 15:00 • Hala przy Twardowskiego, Szczecin • FOGO Futsal Ekstraklasa • Runda 3

36:45
    Gol dla Pogoni!
    Strzelcem bramki OKTAWIAN SOLECKI.

Kilkanaście sekund po wycofaniu bramkarza Pogoń przedłuża szansę na zapunktowanie. Grający jako dodatkowy zawodnik Oktawian Solecki strzelił gola kontaktowego!

34:05
    Gol dla Lex Kancelarii Słomniki!
    Strzelcem bramki ADRIAN PATER.

Szczęśliwie, ale skutecznie! Pater strzelił z rzutu wolnego po nodze przeciwnika do bramki. Koszmider został kompletnie zmylony rykoszetem.

29:41
    Strzelcem bramki DAWID PORĘBSKI.

Lex Kancelaria odzyskała prowadzenie. Przechwyt na połowie przeciwnika, następnie składne rozegranie piłki zakończone strzałem do pustej bramki Porębskiego!

28:44
    Strzelcem bramki ARTUR JURCZAK.

Po podaniu od Jakubiaka mnóstwo miejsca miał Jurczak. Nie mógł strzelić lepiej doświadczony zawodnik Pogoni. 2:2 po uderzeniu w okienko bramki Lasika!

26:42
    Strzelcem bramki ANDRZEJ MUSIAŁ.

Szybkie wznowienie ze stałego fragmentu. Poszedł na raz Oktawian Solecki, a jego zawahanie wykorzystał Musiał uderzeniem z bliska po wstrzeleniu Czecha!

25:00
    Poirytowany Peru staranował rozpędzonego przeciwnika. Żółta kartka.

23:11
    Żółta kartka za przewinienie taktyczne dla Maćkiewicza.

19:18
    Strzelcem bramki DOMINIK SOLECKI.

Były zawodnik Pogoni wbiegł w wolną przestrzeń, której nie zamknął Peru i pokonał Koszmidera płaskim strzałem. Wyrównanie w Szczecinie!

10:44
    Strzelcem bramki PERU.

Niespodziewanie na prowadzenie wyszła drużyna ze Szczecina! Po podaniu Czepielewskiego piłkę do bramki skierował Peru, który jeszcze minutę temu nie mógł swobodnie biegać po parkiecie!

Gole: 11. Peru, 29. Jurczak, 37. Oktawian Solecki – 20. Dominik Solecki, 27. Musiał, 30. Porębski, 35. Pater

Kartki:   24. Maćkiewicz (SZC), 25. Peru (SZC)

Pogoń '04 Szczecin: Koszmider (Szklarz, Wilkosz) – Maćkiewicz, Jurczak, Peru, Jakubiak – O. Solecki, Czepielewski, Łozowski, Jurys, Chrzczon, Czajkowski.

Lex Kancelaria Słomniki: Lasik (Zachariasz) – Czech, Jonczyk, Musiał, Leszczak – Kowal, Podobiński, Przeniosło, Wędzony, Vakhula, D. Solecki, Pater, Porębski.

Sędziowie: Grabowski, Biel – Sobinek