Komprachcice – Jelcz-Laskowice 6:4 (koniec)
Berland Komprachcice
6:4 (3:3)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Sobota 13.01.2018, 18:00 • OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • 12. kolejka

Spodziewaliśmy się bardzo emocjonującego meczu, ale to, co działo się dziś w Komprachcicach, to był jakiś futsalowy kosmos! W pierwszej połowie szybkie ciosy Orła, czerwona kartka Miki i powstanie z kolan drużyny gospodarzy. Potem ponownie Orzeł wychodzi na prowadzenie i ponownie Berland wyrównuje! Chwila oddechu między połowami dobrze nam zrobiła, bo to co działo się po przerwie, to było potrójne espresso na parkiecie komprachcickiego OSiRu! Drugie trafienie Przywary w tym meczu, pozwoliło Berlandowi świetnie otworzyć drugą połówkę spotkania, jednak po chwili wyrównał Nowak i wszystko dalej było sprawą otwartą. Przedłużony karny dla gospodarzy i strzał Zyli prosto w Foltyna mogły się zemścić, jednak niecałe dwie minuty później Zyla wychodzi z kontrą, wymienia kilka podań z Przywarą i ten ostatni strzela swoją trzecią bramkę w tym meczu, wyprowadzając Berland na prowadzenie na 2,5 minuty przed końcem meczu! Po tej bramce mocniej przycisnął Orzeł, goście mieli kilka swoich okazji, ale Berland ofiarnie i skutecznie się bronił. Ostatnia minuta to wyprowadzenie bramkarza po stronie Orła i zamknięcie Berlandu w zamku. A potem? A potem już tylko 3 przechwyty kapitana gospodarzy i trzy loby przez całe boisko. Dwa pierwsze niecelne, ale trzeci sprawił, że trybuny w Komprachcicach na chwilę zamarły... po czym nastąpiła eksplozja radości wśród kibiców i zawodników gospodarzy, bo Zboch trafił na 6:4!!! Szkoda, że pani z obsługi medycznej już poszła, bo u mnie dalej tętno przedzawałowe. Uffff, co to było za meczycho w Komprachcicach... Wielkie dzięki za uwagę, zapraszamy na kolejne relacje! (19:49:18)

39:41
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki ZBOCH.
    I Zboch po raz trzeci próbuje strzału przez całe boisko! Do trzech razy sztuka, tym razem piłka wpada do pustej bramki Orła!

39:35
    I znowu Zboch przez całe boisko, tuż obok bramki!

39:30
    Zboch przechwytuje piłkę, strzela przez całe boisko... ale piłka minimalnie obok słupka!

39:06
    Przywara fauluje Nowaka, walcząc o piłkę.

38:30
    Najpierw kontra Orła 2 na 1 przerwana świetnym wślizgiem Zbocha, chwilę potem drugi atak gości i niepilnowany Gutierrez strzela, ale Burduja genialnie paruje piłkę na słupek. Nieprawdopodobne emocje w tej końcówce! Czas dla trenera Lubczyńskiego. Ufff...

38:10
    Nowak tuż nad bramką. Szybki wyrzut bramkarza w stronę bramki i wracający Nowak fenomenalnie ratuje gości przed utratą kolejnego gola!

37:39
    Strzelcem bramki PRZYWARA.
    Przechwyt, szybka kontra duetu Zyla – Przywara, wymiana kilku podań i Przywara pakuje piłkę do siatki! Berland ponownie na prowadzeniu!

37:27
    Orzeł ponownie z pustą bramką.

37:26
    Jesus Garcia Lopez prosi o czas dla gości. 2,5 minuty do końca, ale tu jeszcze będą emocje.

37:00
    Witek próbował strzelać z prawej strony, jednak minimalnie niecelnie.

36:55
    Małek wycięty przez Coelho, ale sędzia nie dyktuje faulu. Berland z autu.

36:20
    Trochę nerwów po obu stronach. Jednak przy tak emocjonującym meczu nietrudno o niedokładność podań.

35:44
    Zyla strzelał z lewej strony, ale piłka mija słupek!