Komprachcice – Jelcz-Laskowice 6:4 (koniec)
Berland Komprachcice
6:4 (3:3)
FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice
Sobota 13.01.2018, 18:00 • OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • 12. kolejka

39:41
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Strzelcem bramki ZBOCH.
    I Zboch po raz trzeci próbuje strzału przez całe boisko! Do trzech razy sztuka, tym razem piłka wpada do pustej bramki Orła!

37:39
    Strzelcem bramki PRZYWARA.
    Przechwyt, szybka kontra duetu Zyla – Przywara, wymiana kilku podań i Przywara pakuje piłkę do siatki! Berland ponownie na prowadzeniu!

32:40
    Gol dla Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice!
    Strzelcem bramki NOWAK.
    Wyprowadzenie bramkarza się opłaciło. Nowak wyrównuje ze środka. Bardzo mocny strzał zawodnika gości.

30:06
    PERFEKCYJNA kontra Berlandu! Gibała przechwytuje piłkę na własnej połowie, wypuszcza Zbocha na prawym skrzydle, ten w pełnym biegu mija obrońcę gości i podaje przed bramkę do Przywary. Foltyn bez szans!

17:46
    Kilian na prawej stronie świetnie zwodem uwolnił się od obrońcy Orła i spróbował strzału. Foltyn broni, ale dobitka Przywary ląduje w sieci! Mamy wyrównanie!

15:52
    Strzelcem bramki COELHO.
    Tym razem Burduja bezradny przy strzale Coelho. Orzeł ponownie na prowadzeniu!

14:43
    Błąd zawodników Orła. Nie mogli podawać do Foltyna, a piłka leciała w światło bramki. Nowak nie zdążył do niej dobiec, więc bramkarz gości świadomie wybił piłkę na aut, co oznaczało rzut wolny pośredni. Taki prezent na bramkę wyrównującą zamienił kapitan gospodarzy – Michał Zboch!

10:56
    Strzelcem bramki ZYLA.
    Adrian Zyla pięknym lobem pokonuje Foltyna! Ładna bramka młodego zawodnika gospodarzy, jeszcze będą emocje w tej połowie!

07:55
    Gutierrez do Nowaka i zawodnik Orła pokonuje Burduję kontrującym strzałem w długi róg.

02:45

Gutierrez z prawej strony podawał mocno przed bramkę. Synowiec walczył o piłkę z Kilianem i rozpędzony zawodnik gospodarzy notuje trafienie samobójcze!

Rafał Słociak

Gole: 11. Zyla, 15. Zboch, 18. Przywara, 31. Przywara, 38. Przywara, 40. Zboch – 3. Kilian (sam.), 8. Nowak, 16. Coelho, 33. Nowak

Kartki:   6. Mika (KOM) – 10. Coelho (JLA), 25. Nowak (JLA)   7. Mika (KOM)

Berland Komprachcice: Burduja – Shved, Mika, Gibała, Zboch – Sapa, Wedler, Przywara, Gawin, Zyla, Kilian, Małek
    FC Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice: Foltyn (Konieczny) – Nowak, Synowiec, Gutierrez, Coelho – Rojek, Nowakowski, Witek, Matejko

Sędziowie: Koloczek, Chowaniec – Struski