GKS K. – Warta 0:2 (koniec) | Odra O. – Podbeskidzie 0:1 (koniec) | Stomil – Garbarnia 1:0 (koniec)

90+3
    Pomocnik Stomilu kasuje groźną akcję gości i ogląda żółtą kartkę.

90+3
    Kun lobuje Cabaja a piłka przechodzi obok bramki!

90+2
    Cabaj wychodzi z bramki i łapie piłkę adresowaną do Głowackiego.

90
    Do regulaminowego czasu gry w tym meczu sędzia dolicza cztery minuty.

90
    Zbyt mocne prostopadłe podanie do Mętlickiego.

89
    Trojak mógł podwyższyć na 2:0, ale Cabaj znów doskonale broni!

86
    Znów uderza Mętlicki, ale tym razem nie strzela gola a było blisko!

83
    MATEUSZ MĘTLICKI kończy świetną akcję Stomilu!

80
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Wróbel, na boisku pojawia się Węsierski.

78
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Głowacki Paweł, na boisku pojawia się Głowacki Piotr.

78
    Za faul Kubana na Ogarze obrońca Stomilu ogląda żółty kartonik.

76
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Śledź, na boisku pojawia się Mętlicki.

75
    Tym razem na boisku leży Wróbel.

72
    Szykuje się zmiana w ekipie OKS-u. Mateusz Mętlicki wejdzie na plac gry.

71
    Nowak leży na murawie.

70
    Marcin Cabaj jest dziś bohaterem gości. Tylko dzięki jego interwencjom goście nie przegrywają tego spotkania.

69
    Tanchyk strzela Cabaj wybija piłkę na rzut rożny.

69
    Rzut rożny dla Stomilu.

68
    Wełnicki strzela po rzucie wolnym prosto w Cabaja!

68
    Zawodnik gości ukarany czerwoną kartką za faul na Śledziu, który wychodził na pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.

67
    Próba uruchomienia Tanchyka kończy się w rękach Cabaja.

65
    Cabaj uprzedza Śledzia i kasuje akcję Stomilu.

59
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Wójcik, na boisku pojawia się Gawle.

58
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Stromecki, na boisku pojawia się Lech.

58
    Tomasz Ogar ogląda żółtą kartkę.

58
    Znów Marcin Stromecki strzela prostu w bramkarza Cabaja!

55
    Tym razem ukarany żółtą kartką Nowak za faul na... Trojaku.

54
    Za faul na zawodniku gości ukarany Miłosz Trojak.

53
    Dobrze zapowiadająca się akcja Stomilu zakończona niecelnym podaniem w kierunku Tanchyka.

51
    Chwilowa przerwa w grze. Na boisku leży obrońca gospodarzy Łukasz Sołowiej.

48
    Tanchyk znakomicie strzela i jeszcze lepiej broni Cabaj! To powinno być 1:0 dla Stomilu.

46

45+1
    Gra Stomilu wygląda bardzo dobrze. Problemem jest brak skuteczności. Zespół z Warmii i Mazur miał 4. doskonałe sytuacje na objęcie prowadzenia, ale wynik nadal nie uległ zmianie. Czekamy na rozpoczęcie drugiej połowy.

45+1

45
    Stromecki strzelał na bramkę Cabaja i znów bramkarz gości pewnie broni!

45
    Śledź faulowany ok. 20 metrów od bramki gości.

45
    Jedną minutę do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie dolicza sędzia Kiełczewski.

42
    Piłka spadła pod nogi Sołowieja, ale olsztyński obrońca nie zdołał oddać strzału.

42
    Rzut wolny dla Stomilu.

38
    Niecelny strzał Nowaka zamienił się w podanie do Ogara, ale na szczęście dla Stomilu zawodnik gości nie opanował piłki.

35
    Po raz kolejny dzisiejszego wieczoru piłkę traci Tanchyk.

32
    Tomasz Ogar uderza z dystansu i znów bez powodzenia.

31
    Minimalnie niecelnie głową na bramkę gości uderza Stromecki!

31
    Kolejny korner dla OKS-u.

28
    Rzut wolny ze środka boiska dla Garbarni.

26
    Sołowiej strzela na bramkę Cabaja a piłka szybuje nad poprzeczką.

25

23
    Rzut wolny dla przyjezdnych.

20
    Ładna akcja Stomilu i rzut rożny dla Olsztynian.

16
    Kobusiński uderza z dystansu, ale niecelnie.

16
    Tym razem zbyt mocna piłka w stronę Nowaka.

15
    Zmiana w drużynie Garbarnia Kraków: z boiska schodzi Czekaj, na boisku pojawia się Wrześniewski.

13
    Za mocna piłka w stronę Śledzia.

12
    Znów Skiba wychodzi z bramki przejmując piłkę adresowaną do Ogara.

11
    Sołowiej próbował uderzenia na bramkę Garbarni, ale został zablokowany.

10
    Stromecki faulowany w akcji na bramkę gości.

9

9
    Piotr Skiba wychodzi z bramki i przerywa groźny atak Krakowian.

6
    Stomil od początku meczu w ataku na bramkę gości.

4
    Wełnicki strzela ponad bramką.

4
    Groźna akcja Stomilu i rzut rożny dla gospodarzy.

2

1

Mecz zespół z dna tabeli. Tak w skrócie można określić sobotni mecz Stomilu Olsztyn z Garbarnią Kraków. Stomil to ostatnia drużyna rozgrywek zaś Garbarnia jest na 16 pozycji. Obie ekipy zgromadziły na swoich kontach po 12. punktów i mają taki sam bilans meczowy 3. zwycięstw, 3. remisów i 9. porażek. W poprzednim meczu podopieczni Piotra Zajączkowskiego zremisowali na wyjeździe z Bruk Bet Termalicą Nieciecza 1:1. Gola na wagę remisu strzelił Miłosz Trojak. Z kolei Garbarnia również na boisku rywala pokonała GKS Katowice 2:1. Obie bramki dla zwycięzców zdobył Tomasza Ogar. Początek sobotniego spotkania o godzinie 18:00.