Błękitni – Ruch 3:1 (koniec) | Siarka T. – Radomiak 0:2 (koniec) | Resovia – Olimpia E. 2:0 (koniec)
ROW Rybnik – Rozwój 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Skra 0:1 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Widzew – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Górnik Łęczna
2:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 27.10.2018, 19:00 • Stadion Górnika, Łęczna • 2. Liga • 16. kolejka

Po w miarę ciekawym spotkaniu Górnik Łęczna pokonuje na własnym terenie Stal Stalową Wolę 2:0. Obie bramki dla drużyny gospodarzy strzelił w tym meczu Paweł Wojciechowski. Dziękuję za uwagę! (20:50:20)
    Trzy punkty zostają w Łęcznej!

90+3

90+2
    Zakręcił się nieco w polu karnym rywali Essam, a następnie dośrodkowywał zupełnie do nikogo. Futbolówkę przechwytują goście.

90+1
    O trzy minuty przedłużona została druga połowa tego spotkania.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Za moment dowiemy się o ile minut arbiter z Kielc przedłuży pojedynek.

88
    Żółtym kartonikiem za faul na własnej połowie boiska ukarany został Janiszewski.

88
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Dadok, na boisku pojawia się Szifer.

85
    Po dośrodkowaniu Szysza minimalnie ponad bramką uderzał Tymosiak!

83
    Gol dla Łęcznej!

Dobijają rywali miejscowi! Strzał Szysza ładnie wybronił Konefał, ale do odbitej przez niego piłki dopadł PAWEŁ WOJCIECHOWSKI, który z zimną krwią umieścił ją w siatce!

82
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Pisarczuk, na boisku pojawia się Korczakowski.

80
    Zbyt mocne dośrodkowanie na głowę Pisarczuka i skutecznie piąstkuje golkiper ekipy ze Stalowej Woli.

79
    Ostry faul Sobotki i goście tracą szansę na dokończenie swojej akcji.

77
    Faul Łuszkiewicza na Dadoku. Na szczęście dla miejscowych, arbiter nie decyduje się na pokazanie zawodnikowi Górnika drugiej żółtej kartki.

76
    Nieprzyjemne uderzenie zza pola karnego Mrozińskiego, jednak piłka poszybowała obok słupka bramki strzeżonej przez Rojka.

75
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Mistrzyk, na boisku pojawia się Kitliński.

73
    Coraz większą liczbą zawodników starają się atakować goście. Nie mają już wiele do stracenia przyjezdni.

71
    Ogromne zamieszanie na przedpolu w szesnastce Stali, ale ostatecznie wyłapuje piłkę golkiper gości.

70
    Fatalny błąd na własnej połowie popełnił Sobotka. Futbolówkę przechwycił Essam, ale jego strzał przytomnie wybronił Konefał.

Gole: 65. Wojciechowski, 83. Wojciechowski

Kartki:   60. Łuszkiewicz (LCZ) – 88. Janiszewski (SSW)

Górnik Łęczna:
    Rojek – Sasin, Midzierski, Pajnowski, Zagórski, Tymosiak, Łuszkiewicz (C), Pisarczuk (82. Korczakowski), Dzięgielewski (59. Essam), Szysz, Wojciechowski

Zmiany:
    Podleśny – Zuber, Kukułowicz, Essam, Korczakowski, Sosnowski, Rogala

Trener: Sławomir Nazaruk

Stal Stalowa Wola:
    Konefał – Waszkiewicz, Łętocha, Trąbka, Dadok (88. Szifer), Mroziński, Mistrzyk (75. Kitliński), Sobotka, Dziubiński, Stasiak, Janiszewski