Błękitni – Ruch 3:1 (koniec) | Siarka T. – Radomiak 0:2 (koniec) | Resovia – Olimpia E. 2:0 (koniec)
ROW Rybnik – Rozwój 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Skra 0:1 (koniec) | Górnik Ł. – Stal S. W. 2:0 (koniec)
Widzew – GKS Bełchatów 0:0 (koniec)
Błękitni Stargard
3:1 (2:1)
Ruch Chorzów
Sobota 27.10.2018, 13:00 • Stadion Miejski, Stargard • 2. Liga • 16. kolejka

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (14:53:37)

Błękitni Stargard wygrali w pełni zasłużenie z Ruchem Chorzów 3:1. Po nieco ponad kwadransie mieli dwubramkową przewagę nad Niebieskimi i choć stracili jej część, to nie spanikowali i po przerwie kompletnie zdominowali przeciwnika. Efektem była kolejna bramka Piotra Kurbiela. Lepszy klub wyprzedził pokonanego rywala w tabeli.

90+4

90+2
    Przewinienie na Adrianie Kwiatkowskim blisko linii pola karnego. Żółta kartka dla Michała Walskiego.

90
    Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

90
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Kurbiel, na boisku pojawia się Ostrowski.

87
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi M. Kwiatkowski, na boisku pojawia się Włóka.

86
    Przerwa w grze spowodowana urazem Wiktora Patrzykąta. Szybko pozbierał się prawy obrońca Błękitnych i pomoc medyczna nie była tym razem niezbędna.

84
    Gierka Błękitnych na małej przestrzeni. Momentami przewaga gospodarzy w drugiej połowie jest ośmieszająca dla przeciwnika z Górnego Śląska.

82
    Ruch Chorzów próbuje to jednym, a to drugim skrzydłem, ale kompletnie nie klei się gra podopiecznym Dariusza Fornalaka.

80
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Podgórski, na boisku pojawia się Nowakowski.

80
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Cywiński, na boisku pojawia się Karmański.

79
    Wielka szansa na skompletowanie hat-tricka przez Piotra Kurbiela. Po strzale byłego napastnika Olimpii Elbląg interweniował Kamil Lech i z najwyższym trudem sparował piłkę na poprzeczkę. Futbolówka odbiła się blisko linii bramkowej, ale jej nie przekroczyła.

76
    Zmiana w drużynie Błękitni Stargard: z boiska schodzi Starzycki, na boisku pojawia się Orłowski.

75
    Po wrzutce Grzegorza Rogali z rzutu wolnego mocno główkował Mateusz Ogrodowski. Piłka nieznacznie ominęła bramkę Kamila Lecha, który mógłby nie zdążyć z interwencją w razie większej precyzji defensora Błękitnych.

74
    Przerwa w grze spowodowana urazem jednego z zawodników Błękitnych Stargard.

73
    Przekombinowali gospodarze na obrzeżach pola karnego Ruchu Chorzów. Chyba poczuli się zbyt pewnie i szukają zbyt niekonwencjonalnych rozwiązań.