Granada – Rayo Vallecano 2:0 (koniec) | Sociedad – FC Barcelona 3:2 (koniec) | Getafe – Sevilla 1:1 (koniec)
Malaga – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Getafe CF
1:1 (1:1)
Sevilla FC
Sobota 19.01.2013, 20:00 • Coliseum Alfonso Pérez • Hiszpańska LaLiga

Sędzia Lahoz gwiżdże po raz ostatni i mecz Getafe - Sevilla FC kończy się remisem 1:1 (21:50:25)

90+2
    Piłkarze przyjezdnych wyraźnie bardziej wierzą w zwycięstwo, coraz częstsze ataki na bramkę Moyi.

90+1
    Kolejny rzut rożny dla Sevilli.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy, to z pewnością efekt wielu przerw w grze spowodowanych częstymi faulami i żółtymi kartkami.

88
    Stevanovic główkuje w stronę bramki. Rozpocznie bramkarz.

88
    W akcji ofensywnej zawodnicy Sevilli! Świetna okazja z rzutu rożnego dla Navasa. Moya popisuje się piękną interwencją!

Piłkarze obu drużyn rozpalili nasze oczekiwania odnośnie drugiej połowy, niewiele jednak się w niej wydarzyło.

85
    Zmiana w Sevilli. Rakiticia zmienia Manu.

Okres brzydkiej gry, sędzia jednak studzi emocje rozdając coraz częściej kary.

83
    W zdarzeniu brał udział także poszkodowany, który także zostaje ukarany.

83
    Po uderzeniu łokciem Torres'a, Kondogbia awanturuje się co kończy się karą dla pomocnika Sevilli.

82
    Przepychanki na boisku, przerwa w grze.

81
    Kolejna ofensywna próba gospodarzy. Za pole karne wychodzi bramkarz, który popełnia jednak błąd.

80
    Nerwowa końcówka spotkania, coraz więcej niesportowych zagrań i fauli.

79
    Rzut rożny dla Getafe.

78
    Ciekawa próba w ofensywie Getafe. W końcu gospodarze ruszyli do przodu zagraniem w pole karne, które wślizgiem wybija Cicinho.