Liverpool – Norwich 5:0 (koniec) | Man City – Fulham 2:0 (koniec) | Newcastle – Reading 1:2 (koniec)
Swansea – Stoke 3:1 (koniec) | West Ham – Queens Park 1:1 (koniec) | Wigan – Sunderland 2:3 (koniec)
West Bromwich – Aston Villa 2:2 (koniec)

90+4
    Jeszcze próbują odmienić losy tego meczu piłkarze "Srok".

90+3
    Sprzed pola karnego wprost w bramkarza uderzył Obertan.

90+2
    Bez zagrożenia pod bramką Federiciego.

90+1
    Korner dla Newcastle.

Do regulaminowego czasu gry doliczone zostały 4 minuty.

90
    Rozpoczęła się ostatnia minuta spotkania.

87
    Kompletnie niepilnowany Cisse spudłował z 7 metra!! Mógł dać teraz wyrównanie swojej drużynie!

85
    Faulowany Mariappa.

83
    Dobrze we własnym polu bramkowym spisał się Krul.

83
    Rzut rożny dla drużyny Reading.

Dziesięć minut do zakończenia spotkania, teraz to gospodarze muszą gonić wynik.

80
    Zmiana w drużynie Newcastle United: z boiska schodzi Anita, na boisko wchodzi Obertan.

79
    Debuchy ukarany kartką.

77
    Gol dla Reading!

Spore zamieszanie w szesnastce Newcastle, piłka w końcu trafia na 12 metr do ADAMA LE FONDRE, który decyduje się na strzał i zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu!

Kwadrans do końca regulaminowych 90 minut.

74
    Zmiana w drużynie Newcastle United: z boiska schodzi Cabaye, na boisko wchodzi Bigirimana.

73
    Niecelny strzał przewrotką w wykonaniu Cabaye.

71

ADAM LE FONDRE zdobywa bramkę, minute po wejściu na boisko! Ależ nosa miał trener Reading! Prawą stroną boiska przedarł się Kebe, dograł przed bramkę, a tam szczęście dopisało wspomnianemu Le Fondre.