Granada – Rayo Vallecano 2:0 (koniec) | Sociedad – FC Barcelona 3:2 (koniec) | Getafe – Sevilla 1:1 (koniec)
Malaga – Celta Vigo 1:1 (koniec)
Malaga CF
1:1 (1:0)
Celta de Vigo
Sobota 19.01.2013, 22:00 • Estadio La Rosaleda • Hiszpańska LaLiga

Mecz zakończył się wynikiem 1 do 1. Pierwsza połowa należała do spokojnych i była pod kontrolą gospodarzy jednak druga połówka należała do Celty, która wyrównała wynik i prowadziła agresywną grę. Druga połowa warta obejrzenia, dużo się w niej działo. Sędzia nie miał żadnych skrupułów i dlatego pokazał aż 6 kartek. Mecz kończy się pozytywnie dla Celty, byli zadowoleni z wyniku, pod koniec spotkania było widać grę na czas. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na nasze inne relacji sportowe na stronie Lajfy.com (23:53:52)