Hoffenheim – Bayern 0:1 (koniec) | Düsseldorf – Mainz 1:1 (koniec)
Bayern Monachium
Niedziela 03.03.2013, 15:30 • Allianz Arena • Niemiecka Bundesliga

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania! (17:25:04)

Najlepszy na boisku chyba Schweinsteiger, który dyrygował grą Bawarczyków.

Byliśmy świadkami średniego widowiska. Pierwsza połowa ciekawa, druga o wiele gorsza. Bayern nie grał porywająco, ale wystarczyło to do zdobycia 3 punktów ze słabym Hoffenheim.

Tak więc Bayern Monachium odnosi kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując na wyjeździe Hoffenheim 1:0.

90+2
    Schweinsteiger i Ribery przetrzymują piłkę w narożniku pola karnego.

90+2
    Mandżukić nie wykorzystał błędu Abrahama.

90+1
    Kolejna kontra Bayernu, Bawarczycy wychodzili 4 na 2, ale Muller spowolnił atak.

90
    Sędzia Kinhofer dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Kontratak Bayernu, Muller zagrywa piłkę do Ribery'ego, lecz Francuza ubiega Gomes.

89
    Johnson fatalnie podał do Joselu.

89
    Hoffenheim w natarciu.

88
    Alaba huknął z dystansu i Gomes odbił piłkę przed siebie.

87
    Bayern cały czas atakuje, a do końca meczu tylko 3 minuty. Hoffenheim ma problemy z wymienieniem kilku podań.