Torino – US Palermo 0:0 (koniec) | Siena – Atalanta 0:2 (koniec) | Bologna – Cagliari 3:0 (koniec)
Fiorentina – Chievo 2:1 (koniec) | Catania – Inter 2:3 (koniec) | Sampdoria – Parma 1:0 (koniec)
Pescara – Udinese 0:1 (koniec) | AS Roma – Genoa 3:1 (koniec)
Torino FC
0:0 (0:0)
US Città di Palermo
Niedziela 03.03.2013, 12:30 • Stadio Olimpico di Torino • Włoska Serie A

Za uwagę i czas spędzony wraz z naszym serwisem dziękuje Rafał Gnutek. Zapraszam na kolejne relacje "na żywo" w serwisie Lajfy.com. (14:24:59)

Zadowolona z tego rozstrzygnięcia może być jedynie drużyna Palermo, która zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i remis na wyjeździe to dość spory sukces.

Gwizdy żegnają piłkarzy obu ekip i słusznie. Spotkanie stało na bardzo słabym poziomie i poza sytuacją Meggioriniego z 87. minuty nie mieliśmy ciekawych akcji.

90+3

90+2
    Rodríguez wybijał piłkę przewrotką z własnej połowy. Wyglądało to bardzo ciekawie, jednak piłka trafiła za linię boczną.

90
    Sędzia przedłuża to spotkanie o trzy minuty.

90
    Palermo jako ostatnia drużyna tabeli może być zadowolona z takiego rozstrzygnięcia. Gorzej już z drużyną gospodarzy.

87
    Najlepsza okazja w tym meczu do zdobycia bramki dla Torino. Meggiorini nie zdołał pokonać już niemalże leżącego Sorrentino, a ten wykazał się doskonałą interwencją.

87
    Niewidoczny jest dzisiaj reprezentant Polski - Kamil Glik, grający w barwach Torino.

86
    Rzut wolny dla Torino. Piłka ustawiona jest z boku pola karnego gości.

85
    Zmiana w Palermo. Dybala za Morganellę.

83
    Teraz rzut rożny po przeciwnej stronie boiska.

82
    Korner dla Palermo.

80
    Żółta kartka dla von Bergena za faul na Meggiorinim.

80
    Zmiana w Torino. D'Ambrosio w miejsce Darmiana.

75
    Pozostał kwadrans do końca meczu.

74
    Żółta kartka dla wprowadzonego przed chwilą Meggioriniego. Włoch ostro faulował rywala.

72
    Zmiana w Torino. Meggiorini w miejsce Brazylijczyka Barreto.

69
    García popisał się indywidualną akcją, podał do wprowadzonego po przerwie Miccoliego, a ten strzelił minimalnie nad poprzeczką.