Eintracht – Stuttgart 1:2 (koniec) | Borussia M. – Hannover 1:0 (koniec)
Eintracht Frankfurt
1:2 (1:0)
VfB Stuttgart
Niedziela 17.03.2013, 15:30 • Commerzbank-Arena • Niemiecka Bundesliga

Dziękuję za wspólne spędzenie 90 minut i zapraszam na więcej na lajfy.com! (17:23:58)

Niespodziewane zwycięstwo Stuttgartu we Frankfurcie. Mecz był wyrównany, jednak to goście zdobyli jedną bramkę więcej i 3 punkty wędrują na ich konto.

90+4
    Na spalonym dwóch graczy gospodarzy.

90+4
    Ręką zagrywa Maxim. To ostatnia okazja na doprowadzenie do remisu dla Eintrachtu.

90+2
    Ostatnia zmiana w spotkaniu. Macheda wchodzi za dobrze dzisiaj grającego Ibisevica.

90+1
    Meier uderza głową, lecz niecelnie.

Arbiter główny doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Lakić uderza zza pola karnego, lecz spokojnie piłkę łapie Ulreich.

89
    Zambrano faulowany na własnej połowie.

88
    Żółtą kartką ukarany Meier za faul na Ibisevicu.

88
    W ostatnich minutach meczu Rudiger zmieni Traorego.

87
    Tym razem arbiter jest łaskawy dla zawodników i żaden nie zostaje ukarany kartką.

87
    Przepychanki pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

86
    Gospodarze nie mogą pogodzić się z faktem, że arbiter nie podyktował rzutu karnego na Lakiciu.

85
    Ibisevic aulowany w środkowej części boiska.

84
    Gra zostaje wznowiona.

84
    Kolejna przerwa w grze. Tym razem na murawie leży Anderson.

84
    I jeszcze jeden rzut rożny dla Eintrachtu.

83
    Kolejny corner dla gospodarzy. Tym razem po przeciwnej stronie.

82
    Rzut rożny dla swojej drużyny wywalczył Lakic.

81
    Zapowiedziany wcześniej Kittel wchodzi w miejsce Aignera.

80
    Do zmiany przygotowuje się napastnik gospodarzy - Kittel.

79
    Gra zostaje wznowiona. Molinaro może kontynuować grę.

78
    Mamy przerwę w grze. Na boisku leży Molinaro, który ucierpiał w starciu z Aignerem.

77
    Jung uderza z rogu pola karnego, jednak zeszła mu ta piłka i uderzenie było niecelne.

75
    Strzał Traore zablokowany.

74
    Szybka reakcja trenera gospodarzy na straconą bramkę. Podwójna zmiana w Eintrachcie. W miejsce Rodego wejdzie Matmour, a za Celozziego zobaczymy Lakicia.

72
    GOOOOOOOL!
    Centra z rogu świeżo wprowadzonego Maxima dociera na głowę Niedermeiera, a ten niepilnowany pewnym uderzeniem pokonuje Trappa!

Mamy 1:2 dla Stuttgartu!

71
    Boka uderza, jednak piłka po murze wychodzi na rzut rożny.

70
    Meier fauluje Gentnera tuż przed własnym polem karnym. Rzut wolny w świetnej pozycji dla Stuttgartu.

69
    Mamy pierwszą zmianę w spotkaniu. Z boiska schodzi Okazaki, a w jego miejsce zobaczymy Maxima.

68
    Inui w asyście Tasciego uderza w polu karnym, jednak piłka minimalnie przechodzi obok słupka!

67
    Aigner próbował uderzać z sytuacyjnej piłki z dystansu, jednak piłka przeleciała daleko obok słupka.

66
    Seria wrzutek w pole karne gości, lecz za każdym razem to gracze Stuttgartu okazują się lepsi.

64
    Boka oddala zagrożenie od własnej bramki.

63
    Corner dla gospodarzy.

62
    Meier w świetnej okazji zgubił piłkę i nie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych.

62
    Pewnie piłkę łapie Ulreich.

61
    Kolejny rzut rożny. Tym razem szansę na zmianę rezultatu z rogu mają gospodarze.

60
    Arbiter odgwizdał spalonego na Aignerze, jednak tym razem się pomylił.

59
    Tasci nie może pogodzić się z decyzją sędziego, który nie odgwizdał rzutu rożnego dla jego drużyny.

58
    W niebezpiecznej pozycji od bramki gospodarzy faulowany Ibisevic.

57
    Dobrze zapowiadająca się kontra dla gości, jednak na spalonym Traore.

52
    Aigner przewracany w polu karnym rywala przez Molinaro, jednak tym razem sędzia nie odgwizduje jedenastki.

51

50
    Żółtą kartką ukarany Kvist za faul na Rode.

49
    Mamy wyrównanie!

Jedenastkę na bramkę pewnym strzałem zamienia IBISEVIC!

48
    Rzut karny dla Stuttgartu! Winowajcą jest Schwegler, który sfaulował Bokę.

47
    Gentner z lewego skrzydła centruje na Okazakiego, lecz świetnie uprzedza go Anderson, który jest dzisiaj jak cień Napastnika gości.

46
    Bez zmian w przerwie meczu.

46

Goście już na boisku. Z szatni wciąż nie wyszli gospodarze.

Ostra gra w pierwszej części spotkania. Miejmy nadzieję, że drużyny bardziej się otworzą w drugiej połowie i zobaczymy jeszcze bramki w tym spotkaniu.

Arbiter główny nie doliczył ani jednej minuty do regulaminowego czasu gry.

44
    Krótka przerwa w grze po wejściu Rode na Sakaiu, jednak mecz zostaje wznowiony bez żadnych roszad w zespole.

43
    Na spalonym Celozzi.

43
    Strzał Meiera z dystansu został zablokowany przez Molinaro.

42
    Ibisevic uderza w polu karnym z ostrego kąta, lecz pewnie futbolówkę łapie Trapp.

41
    Niedermeier fauluje rywala w środkowym kole boiska.

40
    Okazaki na spalonym.

39
    Gra zostaje wznowiona. Na szczęście póki co bez wymuszonych zmian w spotkaniu.

38
    Pierwsza kartka w spotkaniu. Żółty kartonik obejrzał Molinaro, za przewinienie na Jungu.

37
    Mamy przerwę w grze, Na boisku leży Jung.

36
    Ibisevic faulowany w niebezpiecznej odległości od bramki Trappa.

35
    Gentenr zbyt mocno dośrodkowuje i futbolówka wychodzi poza linię końcową boiska.

34
    Bardzo ostra gra w pierwszej części spotkania. Tym razem Rode fauluje Okazakiego.

33
    Rode uderza zza pola karnego, lecz broni Ulreich.

32
    Kolejne przewinienie. Tym razem Okazaki fauluje Schweglera.

31
    Meier fauluje w środku pola.

30
    Oczipka wrzuca z lewego skrzydła na głowę Aignera, jednak ten uderza daleko od bramki.

28
    Kolejny stały fragment gry dla Stuttgartu na połowie gospodarzy. Niestety i tym razem akcja przebiegła nie tak jakby chcieli.

27
    Aigner znakomicie zagrywa piłkę pięta do Celozziego, a ten z pierwszej piłki uderza zza pola karnego na bramkę przyjezdnych! Niestety piłka przeszła obok słupka!

26
    Molinaro zagrywa piłkę ręką na połowie graczy z Frankfurtu.

25

24
    Rode fauluje Ulreicha w powietrznym starciu.

23
    Zbyt głęboka wrzutka i grę wznowi bramkarz miejscowych.

23
    Kolejne przewinienie gospodarzy na własnej połowie. Kolejna okazja Sakaia na centrę w szesnastkę Eintrachtu.

22
    Anderson znów świetnie powstrzymuje Okazakiego. Tym razem grę od własnej bramki wznowi Trapp.

21

21
    W polu karnym piłkę uderzał Okazaki, lecz świetnie zablokował ją Anderson.

21
    W środkowej strefie boiska faulowany Molinaro.

20
    Na spalonym Kvist.

19
    Faul na połowie gospodarzy. Goście będą zagrywać długą piłkę w szesnastkę Frankfurtu.

18
    GOL dla EINTRACHTU!

Świetne prostopadłe podanie Schweglera do AIGNERA, który znalazł się w sytuacji sam na sam i spokojnie pokonał Ulreicha po długim rogu!

Mamy 1:0 dla Eintrachtu!

16
    Świetna centra na głowę Ibisevica, któremu przeszkadzał kolega z drużyny - Traore. Na szczęście miejscowych Ibisevic nie uderzył piłki czysto, a znów niepewnie wyszedł z bramki Trapp.

15
    Strzał Ibisevica zostaje zablokowany.

14
    W środku pola faulowany Boka.

14
    Tasci świetnie zatrzymuje Inuiego na własnej połowie.

13
    Schwegler dośrodkowuje ze stałego fragmentu gry, jednak zbyt głęboko i Ulreich nie ma problemów ze złapaniem tej piłki.

12
    Okazaki fauluje Rode na własnej połowie.

11
    Oczipka centruje z lewego skrzydła, lecz wybijają defensorzy Stuttgartu.

10
    Niezbyt pewne wyjście Trappa poza swoje pole karne. Na jego szczęście ani Gentner, ani Okazaki nie zdołali przejąć piłiki i skierować jej do pustej bramki.

8
    Inui na spalonym.

7
    W środku pola Kvist fauluje Zambrano, za co pomocnik gości zostaje pouczony przez arbitra.

6
    Zbyt długa piłka do Aignera i grę z linii piątego metra wznowi Ulreich.

5
    Przy linii bocznej faulowany Aigner.

4
    Okazaki decyduje się na strzał z dystansu, jednak jego uderzenie zostaje zablokowane.

3
    Spokojnie piłkę rozgrywa Stuttgart.

2
    Centrę z prawego skrzydła pewnie łapie Ulreich.

2
    Inui wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

1
    Rozpoczęli goście.

1

Skład startowy:

Eintracht Frankfurt: Trapp - Zambrano, Oczipka, Anderson, Jung - Meier, Rode, Celozzi, Schwegler - Inui, Aigner

VfB Stuttgart: Ulreich - Sakai, Tasci, Niedermeier, Molinaro - Kvist, Boka, Traore, Gentner, Okazaki - Ibisevic

Sędziowie: Peter Sippel.

Dla Eintrachtu jest to wręcz wymarzony przeciwnik na przełamanie swojej złej passy i utrzymanie się w czołówce tabeli, ponieważ goście są bez wątpienia najgorszą drużyną Bundesligi w rundzie wiosennej.

Gracze Stuttgartu byli jednak skupieni na międzynarodowych rozgrywkach, z których i tak odpadli. W 1/8 finału Ligi Europy wyeliminowało ich Lazio Rzym, które dwumecz wygrało aż 5:1.

Jeszcze słabszą passę ma Stuggart, który w 10 meczach zdobyło zaledwie 7 punktów i zajmuje 15 pozycję w tabeli.

Piąty w tabeli Eintracht Frankfurt od pięciu spotkań nie potrafi nie tylko wygrać meczu, ale również strzelić chociażby jednej bramki.

W 26 kolejce Eintracht Frankfurt podejmie przed własną publicznością Vfb Stuttgart.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Gole: 18. Aigner – 49. Ibisevic (kar.), 72. Niedermeier

Kartki:   88. Meier (EIN) – 38. Molinaro (STU), 50. Kvist (STU)

Eintracht Frankfurt: Trapp - Zambrano, Oczipka, Anderson, Jung - Meier, Rode (74' Matmour), Celozzi (74' Lakić), Schwegler - Inui, Aigner (81' Kittel)
    VfB Stuttgart: Ulreich - Sakai, Tasci, Niedermeier, Molinaro - Kvist, Boka, Traore (88' Rudiger), Gentner, Okazaki (69' Maxim) - Ibisevic (90+2' Macheda)

Sędziowie: Peter Sippel