Man City – West Ham 2:1 (koniec) | Everton – Fulham 1:0 (koniec) | Southampton – West Bromwich 0:3 (koniec)
Stoke – Norwich 1:0 (koniec) | Wigan – Tottenham 2:2 (koniec) | Newcastle – Liverpool 0:6 (koniec)
Southampton F.C.
0:3 (0:1)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 27.04.2013, 16:00 • St Mary's Stadium • Angielska Premier League

Koniec meczy. Po 90. minutach WBA wygrała z Southampton 0:3! Strzelanie rozpoczął w 7. minucie Fortune, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i z najbliższej odległości skierował piłkę do siatki, następnie Lukaku w czwartej sytuacji sam na sam pokonał Boruca. Dzieła zniszczenia dokonał Long, który również wykorzystał sytuacje sam na sam! (17:52:18)

90+3
    W ostatnim momencie Yoshida zabrał piłkę dla Rosenberga.

90+3
    WBA wychodzi z kontrą.

90+1
    Sędzia dolicza 3. minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Gra toczy się w środku boiska.

88
    Zmiana w WBA. Za Long'a wchodzi w Rosenberg.

86
    Zmiana w ekipie gości. Za Lamberta wchodzi Fonte.

85
    Piłkarz meczu, Romeul Lukaku schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Thomas.

84
    Strzał Rodrigueza ląduję na trybunach.

82
    Czerwona kartka dla Fox'a! Ostre wejście na Olssonie, który był już bez piłki!

81
    Zmiana w WBA, za Morrison'a wchodzi Jones.

80
    Rzut wolny dla Southampton z 16. metra, będzie to dobra okazja do zdobycia bramki.

78
    Gol dla West Bromwich!
    Lukaku zagrywa do wychodzącego na pozycję LONG'A, który w sytuacji sam na sam z Borucem "łata mu dziurę" i strzela bramkę!

77
    Złe dośrodkowanie Fox'a i piłkę pewnie łapie Foster.

76
    Lukaku mija Boruca i zagrywa do Long'a, który uderzył do pustej bramki, ale Clyne wybija piłkę z linii bramkowej!

75
    Rzut rożny dla gospodarzy.

74

72
    Czerwoną kartką został także ukarany strzelec pierwszej bramki dla WBA Fortune, który uderzył Ramireza!