Lorient – Olympique 0:1 (koniec) | Ajaccio – Montpellier 2:1 (koniec) | Bordeaux – Reims 0:0 (koniec)
Bastia – Toulouse 0:0 (koniec) | Brest – Rennes 0:2 (koniec) | Valenciennes – AS Nancy 0:0 (koniec)
Valenciennes FC
0:0 (0:0)
AS Nancy-Lorraine
Sobota 27.04.2013, 20:00 • Stade du Hainaut • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Sędzia kończy bezbarwny mecz. Żadna ekipa nie zdobyła bramki, co z pewnością rozczarowało. Dziękujemy za uwagę. (22:00:30)

88
    Goście pokazali, że też potrafią stworzyć sobie dobrą okazję, by przesądzić o losach meczu.

88
    Zmiana w drużynie Valenciennes FC: z boiska schodzi Gomis, na boisko wchodzi Ducourtioux.

87
    Dwukrotnie uderza Benjamin Moukandjo i zmusza Penneteau do interwencji!

85
    Goście starają się utrzymywać piłkę jak najdalej od własnego pola karnego.

85
    Rośnie napór gospodarzy w końcowych minutach. Tym razem strzelał Rose, ale i on nie zdołał zmienić bezbramkowego wyniku.

82
    Oskrzydlającą akcje Valenciennes zamykał Aboubakar, ale piłka wędruje nad poprzeczką.

80
    Zmiana w drużynie Valenciennes FC: z boiska schodzi Melikson, na boisko wchodzi Aboubakar.
    Zmiana w drużynie AS Nancy-Lorraine: z boiska schodzi Zitte, na boisko wchodzi Hammar.

80
    Do końca regulaminowego czasu 10 minut. Gospodarzom wyraźnie zależy na zwycięstwie, o to nie będzie im łatwo, bowiem trudne warunki w obronie stawiają zawodnicy AS Nancy.