Valencia – Granada 1:0 (koniec) | Bilbao – Levante 0:1 (koniec) | Atletico – Mallorca 0:0 (koniec)
Osasuna – Sevilla 2:1 (koniec) | Getafe – Rayo Vallecano 1:2 (koniec) | Malaga – Deportivo 3:1 (koniec)
Real Betis – Zaragoza 4:0 (koniec) | RCD Espanyol – FC Barcelona 0:2 (koniec) | Sociedad – Real Madryt 3:3 (koniec)
Valladolid – Celta Vigo 0:2 (koniec)
Malaga CF
3:1 (1:0)
Deportivo La Coruña
Niedziela 26.05.2013, 20:00 • La Rosaleda • Hiszpańska LaLiga

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do innych na lajfy.com! Dobranoc. (21:55:28)

Malaga pokonuje Deportivo La Coruna 3:1! Mecz miał bardzo wysokie tempo, dużo sytuacji bramkowych a także bramek!
    Lajfy.com mianują zawodnikiem meczu Baptistę, który zdobył jedną z bramek a także miał szansę na kolejne. Bardzo udzielał się w akcjach ofensywnych Malagi.

90+3
    Faulowany jeszcze zostaje gracz Malagi. Kibice już świętują.

90+2
    Mocne uderzenie z rzutu wolnego i piłka wpada na poprzeczkę! Szkoda tego strzału, byłaby przepiękna bramka!

90+1
    3 minuty doliczone do dzisiejszego meczu.

90+1
    Rzut wolny przed linią pola karnego! Jesus Gamez fauluje przeciwnika i otrzymuje za to żółtą kartkę.

89
    Isco dość nonszalancko próbował pokonać Aranzubię strzałem z dystansu. Nic z tego.

89
    Caballero wyłapuje piłkę po niedokładnym podaniu przeciwników.

88
    Jeszcze 3 minuty + czas doliczony pograją zawodnicy obu ekip.

87
    Riki przedziera się w pole karne i oddaje strzał, kolejny raz niecelnie.

86
    Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu. Joaquín żegnany owacją na stojąco, zmienia go Duda.

84
    Deportivo w ostatnich minutach gra bardzo ambitnie, jednak dwie bramki mogą się okazać zbyt dużą stratą.

82
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruna: z boiska schodzi Aythami, na boisko wchodzi Bergantinos.

81
    Malaga chyba pozbawiła już nadziei drużynę Deportivo.

80
    Gol dla Malagi!

Świetna akcja Malagi 3 na 2! Podanie do ISCO a ten mija obrońcę i bije mocno na bramkę! Bez szans Aranzubia i mamy już 3:1!

78
    Rzut rożny po wybiciu piłki przez Jesusa Gameza.

77
    Deportivo jednak nie składa broni i zamierza pokrzyżować plany Malagi! Przed nami ostatni kwadrans.

76
    Gol dla Deportivo!

SALOMAO zdobywa przepiękną bramkę strzałem z woleja! Piłka odbija się od ziemi i spada pod poprzeczkę!

75
    Baptista przed kolejną szansą, gdzie znalazł się niepilnowany w polu karnym. Nie mamy bramki!

75
    Oliveira oddaje słaby strzał, pewnie na ziemi łapie Caballero.

74
    Saviola nie zdołał przedrzeć się przez obronę Deportivo i to goście przechodzą do ataku pozycyjnego.

73
    Baptista uderza prosto w golkipera i będziemy mieli tylko rzut rożny.

72
    Aranzubia po raz kolejny wybiega ze swojego pola karnego, znów skutecznie przerywa akcję gospodarzy.

71
    Joaquín decyduje się na ryzykowny strzał z kilkudziesięciu metrów i prawie lobuje Aranzubię! Piłka jednak spada na bramkę.

70
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruna: z boiska schodzi Silvio, na boisko wchodzi Salomao.

69
    Riki wywalcza rzut rożny dla La Coruny. Krótkie rozegranie i będzie kolejny stały fragment gry.

67
    Domínguez zostaje wpisany do notesu sędziego po faulu na przeciwniku.

66
    Zmiana w drużynie Deportivo La Coruna: z boiska schodzi Gama, na boisko wchodzi Oliveira.

66
    Zmiana w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Saviola, na boisko wchodzi Sebastian.

65

BAPTISTA ładnie przepycha się w polu karnym i pakuje piłkę pomiędzy nogami Aranzubii! 2:0!

64
    Aranzubia wybiega daleko przed pole karne i przecina piękne podanie za obrońców!

63
    Tym razem spalony zagwizdany na graczu Deportivo. Spokojnie rozpocznie Caballero od własnej bramki.

62
    Sędzia przerywa grę. Faul Gámez na Gamie.

60
    Rzut z autu na wysokości pola karnego mają goście, którzy utrzymują się na połowie rywali.

59
    Zmiana w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Iturra, na boisko wchodzi Camacho.

58
    Eliseu brzydko się zachował i kopnął piłkę w ławkę rezerwowych Deportivo. Przerwa w grze.

57
    Baptista oddaje strzał w polu karnym i świetnie interweniuje Aranzubia! Rozkręca nam się druga połowa.

56
    Ręką zagrywał Iturra, który chwilę potem pokazywał w stronę sędziego bocznego jakieś gesty, za co zostaje ukarany kartką.

55
    Riki świetnie pojawił się w polu karnym po dośrodkowaniu Pizzi'ego! Oddaje mocny strzał głową i piłka mija się z bramką!

54
    Demichelis nie zrozumiał się z Joaquínem i gospodarze tracą futbolówkę. Słaby początek drugiej połowy.

52
    Nieskuteczni są dzisiaj gracze Deportivo, żaden z ataków jeszcze nie zagroził bramce Caballero.

51
    Bardzo nieudane uderzenie prosto z wolnego Pizziego.

50
    Gámez trochę zdziwiony decyzją sędziego, ale mamy rzut wolny dla Deportivo.

49
    Riki przed szansą jednak obrońca skutecznie odbiera mu piłkę w polu karnym.

48
    Eliseu przejmuje piłkę po błędzie w ofensywie gości. Akcja po drugiej stronie boiska i także następuje strata. Rozpocznie Aranzubia.

47
    Czekamy na odpowiedź gości na wydarzenia z końcówki pierwszej połowy. Aktualnie w posiadaniu Malaga.

46
    Drugą część gry rozpoczynają gracze Deportivo. Bez zmian po przerwie.

46

Dobra i szybka pierwsza połowa kończy się tzw. bramką do szatni zdobytą przez Saviolę! Z pewnością nie możemy narzekać na tempo spotkania a ta bramka jeszcze zwiększa emocje, które z pewnością czekają nas w drugiej połowie! Zapraszamy za kilkanaście minut.

45+1

Świetne dośrodkowanie Joaquína z rzutu wolnego, akcję zamyka JAVIER SAVIOLA, który wślizgiem zdobywa pierwszą bramkę w meczu!

45
    Słabe dośrodkowanie Eliseu i piłkę przejmują goście. Przewinienie na Joaquínie i mamy rzut wolny dla gospodarzy.

44
    Demichelis czyści dośrodkowanie z prawego skrzydła. Wciąż przy piłce utrzymują się przyjezdni.

43
    Kontra gości i Pizzi wybiega osamotniony na połowę Malagi. Chwilę potem następuje strata.

43
    Toulalan wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

42
    Riki dochodzi do strzału głową! Niestety kontakt z przeciwnikiem znacznie to utrudnił i piłka ląduje obok bramki.

41
    Rzut wolny dla Deportivo w dogodnej odległości by dośrodkować na głowy zawodników.

40
    Kolejna strata, piłkarze często w decydujących momentach zagrywają niedokładnie i nie pozwala to kończyć ładnych akcji.

39
    Wciąż to goście przebywają na połowie Malagi i Domínguez oddaje strzał, który ładnie został przyblokowany przez Weligtona.

38
    Trochę uspokoiła się gra na La Rosaleda w Maladze. Około 10 minut do zakończenia pierwszej połowy!

37
    Faul na Rikim. Sędzia nie decyduje się na pokazanie kartonika i wracamy do gry.

36
    Piłkarze Deportivo na połowie Malagi. Ładne rozegranie i podanie Pizzi'ego w pole karne. Strata piłki.

34
    Dobre tempo po ponad półgodzinnej grze. Ataki z jednej bramki na drugą – jak na razie bez rezultatów!

33
    Valerón ponownie! Mocne, lecz techniczne uderzenie mija się ze słupkiem!

32
    Valerón przewracany przez dwóch obrońców, jednak sędzia nie reaguje. Piłka po podaniu Valeróna prawie dociera do Riki'ego a ten miałby już czystą drogę do bramki Caballero!

31
    Świetna, składna akcja Malagi, strzał z dystansu był zbyt lekki, by móc zagrozić Aranzubii.

30
    Faul w środku pola i od rzutu wolnego rozpocznie Deportivo.

29
    Baptista podawał mocno w stronę Savioli, napastnik nie zdołał opanować piłki i następuje strata.

28
    Baptista ładnie podawał z Joaquín i w końcu ten pierwszy znalazł się sam na sam z bramkarzem! Świetnie interweniuje Aranzubia i była to najlepsza okazja na zdobycie bramki!

27
    Malaga ucieka z kontratakiem, Isco zwalnia akcję i ładnie przenosi ciężar gry na prawą flankę. Słabe dośrodkowanie ostatecznie wyłapuje golkiper gości.

25
    Od paru dobrych minut to goście mają przewagę i starają się zagrozić bramce Caballero. Pizzi faulowany i będzie doskonała okazja na dośrodkowanie.

24
    Riki oddaje piłkę Domínguez'owi a ten strzela wysoko ponad bramką, szkoda tej akcji Deportivo.

23
    Aranzubia pewnie łapie zbyt łatwy strzał głową.

22
    Saviola dośrodkowuje i obrońcy z poświęceniem wybijają piłkę poza linię końcową.

21
    Czysty pojedynek po 20 minutach, mało przewinień i częste ataki. Czekamy na bramki!

20
    Kolejne ataki Deportivo, jednak defensywa jak na razie sobie radzi. Riki nie zdołał doskoczyć do dośrodkowania i obrońcy odbierają piłkę.

19
    Od paru minut znajdujemy się na połowie Malagi. Castro strzela bardzo niecelnie.

18
    Weligton blokuje uderzenie napastnika przyjezdnych i będziemy mieć korner dla La Coruny.

17
    Na spalonym znalazł się jeden z graczy Deportivo i sędzia przerywa dobrą akcję gości. Rozpocznie Caballero.

16
    Pomysłowe rozegranie rzutu wolnego, lecz obrońcy dokładają nogę i będziemy mieli jeszcze rzut rożny dla Malagi.

15
    Spokojnie piłkę rozgrywa linia defensywna Malagi, podanie do przodu i mamy przewinienie.

13
    Demichelis przerywa akcję Deportivo, jednak zaraz po tym futbolówka znów wędruje pod nogi gości.

12
    Strzał z dystansu Riki'ego. Piłkę łapią najwyżej siedzący kibice.

12
    Zarysowywuje się delikatna przewaga Malagi, która coraz częściej atakuje bramkę Deportivo.

11
    Gámez ładnie dośrodkował na głowę partnera, jednak jego strzał po raz kolejny ląduje obok bramki.

10
    Faulowany Joaquín a sędzia upomina jeszcze trenera gości. Od rzutu wolnego rozpocznie Malaga.

9
    Baptista decyduje się na strzał metr od pola karnego, niestety piłka leci sporo obok bramki.

8
    Nieporozumienie pomiędzy graczami Malagi i niedokładne podanie pada łupem Aranzubii.

6
    Saviola w pojedynku 1 na 1 przegrywa i traci piłkę. Szybkie podanie do Riki'ego, który jest faulowany.

5
    Akcja Deportivo! Ładne wejście w pole karne Riki'ego i podanie wzdłuż pola karnego, obrońca broni się wybijając piłkę poza linię końcową i z narożnika rozpoczną przyjezdni.

4
    Malaga częściej utrzymuje się na połowie przeciwników w pierwszej połowie.

3
    Aranzubia pewnie wychodzi na przedpole i wyłapuje dośrodkowanie z prawej strony.

2
    Długie zagranie na Riki'ego, który ucieka obrońcom. Napastnik zwalnia i czeka na partnerów. W końcu defensywa Malagi przejmuje piłkę.

1
    Rozpoczęli gospodarze, którzy występują w błękitno-białych strojach. Deportivo na czarno.

1

Malaga CF: Caballero – Gámez, Weligton, Demichelis, Eliseu – Toulalan, Joaquín, Baptista, Iturra, Isco – Saviola

Deportivo La Coruna: Aranzubia – Castro, Aythami, Ayoze, Silvio – Domínguez, Aguilar, Valerón, Pizzi, Riki, Gama

Sędziowie: Carlos Delgado‎.

Malaga w ostatnich ośmiu spotkaniach u siebie przegrała tylko raz. Czy Deportivo zdoła wywieźć 3 punkty z La Rosaleda?

Natomiast ich rywale, Deportivo La Coruna, w niedawnych meczach zanotowali najwięcej remisów, bo aż 3. Ostatnie spotkanie to zwycięstwo 2:0 z Espanyolem. Przydarzyła im się również jedna porażka.

Faworytami wydają się być gracze Malagi, którzy są wyżej w tabeli a także mają atut własnego boiska. Jednak ich forma w ostatnich spotkaniach nie jest zachwycająca, gdyż w z poprzednich pięciu meczów wygrali tylko raz (z Getafe). Również raz zremisowali a ponieśli aż 3 porażki.

W aktualnej klasyfikacji Deportivo La Coruna zajmuje w tabeli 17. pozycję i ma na swoim koncie 35 punktów.
    Gospodarze niedzielnego spotkania, Malaga, plasuje się na 6 miejscu z liczbą 54 "oczek".

Zapraszamy na spotkanie 37. kolejki hiszpańskiej La Ligi, w którym Malaga podejmie na stadionie La Rosaleda zespół Deportivo La Coruna. W poprzednim meczu tych drużyn Malaga uległa przeciwnikowi 0:1.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.