Arka – Gryf 1:1 (koniec)
Arka Gdynia
1:1 (1:0)
Gryf Wejherowo
Środa 17.07.2013, 16:00 • Boisko boczne przy stadionie miejskim w Gdynii. • Spotkania towarzyskie

Pomiędzy 83 a 90 minutą jedyną wartą odnotowania sytuacją było spięcie pomiędzy Rzuchowskim a Siemaszko. Nic innego nie przykuło uwagi gdyńskiej publiczności. Druga polowa o wiele słabsza niż pierwsza, gdzie Gdynianie osiągnęli dużą przewagę. Po zmianach dokonanych przez Trenera Sikorę gra Arki ''siadła'', a do głosu doszli zawodnicy Gryfa. Zbyt wiele jednak z tego nie wynikało a mecz zakończył się wynikiem 1:1 po bramkach Pruchnika przed przerwą i Gicewicza tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony tego spotkania. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia relacji na żywo na stronie lajfy.com ! (17:51:33)

90
    Koniec tego bezbarwnego w drugiej połowie widowiska.

83
    Za faul taktyczny na Dettlaffie żółtą kartkę otrzymał da Silva.

82
    Przewagę osiągnęła drużyna Gryfa. Gołym okiem widać iż zmiennicy w drużynie Arki (z wyłączeniem Glaubera) nie prezentują już tak wysokiego poziomu, jak nominalna pierwsza ''11''.

80
    Z kontrą wyszedł Siemaszko, zakręcił Rzuchowskim po czym podał do Łuczaka. Ten jednak został powstrzymany przez Marcjanika.

77
    Każde wyjście piłki w aut piłkarze traktują jako moment na odpoczynek... przedłużający się moment.

75
    Na boisku kompletnie nic się nie dzieje...

73
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Trener Sikora wykorzystał moment aby wprowadzić do gry Japończyka Fujikawę w miejsce Aleksandra.

72
    Optyczną przewagę wciąż posiada Arka, sytuacji podbramkowych jednak jak na lekarstwo.

70
    Dobrze do gry wprowadził się Glauber. Czarnoskóry zawodnik imponuje szybkością oraz techniką.