Ursus – Pogoń Sdl. 1:0 (koniec) | Skra – Motor 1:0 (koniec) | Garbarnia – Siarka T. 1:2 (koniec)
Hetman – Rozwój 1:1 (4:5 po rz. karnych) | Puszcza – Chojniczanka 2:0 (koniec) | Wigry – Znicz 1:0 (koniec)
koniec po rz. karnych (4:5)
AMSPN Hetman Zamość
1:1 (0:0)
Rozwój Katowice
Środa 17.07.2013, 17:00 • Stadion OSiR, Zamość • Fortuna Puchar Polski

Niesamowicie dramatyczne widowisko kończy się szczęśliwie dla graczy z Katowic, którzy wygrywają po serii rzutów karnych. Brawa dla gospodarzy, którzy nie odstawali poziomem gry od rywali, ale kończą swoją przygodę w tej edycji Pucharu Polski. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com! (19:42:19)

4-5
    Patryk Dobromilski podchodzi do karnego i nie trafia! Rozwój w kolejnej rundzie Pucharu Polski!

4-5
    Kolejny skuteczny karny dla Rozwoju! Skuteczny Kapias.

4-4
    ... i znów remis po golu Rajtara.

3-4
    Tkocz trafia na 4-3 dla Rozwoju...

3-3
    Nadal bez błędów w obu drużynach – trafił Kycko.

1-1
    Nie myli się także Gałka. Remis po pierwszej serii.

0-1
    Domański pewnym egzekutorem! 0-1 dla Rozwoju.

Pierwsi będą strzelać gracze Rozwoju.

Rozpoczynają się rzuty karne.

Po 120 minutach gry AMSPN Hetman remisuje z Rozwojem Katowice 1-1. O tym kto zagra w I rudzie Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn zadecyduje konkurs rzutów karnych!

Druga dogrywka skończona.

118
    Mandrysz zdecydował się na strzał z dystansu, ale Dobromilski nie musiał interweniować.

117
    Całą drugą połowę Hetman wyraźnie przeważa, ale bez efektu bramkowego i coraz bliżej rozstrzygnięcia losów meczu w rzutach karnych.

113
    Kycko dobrze zagrywa do Gałki, ale zmęczony napastnik Hetmana przegrywa pojedynek z Faberem.