Sivasspor – 2:0 (koniec) | Bursaspor – Galatasaray 1:1 (koniec)
Bursaspor Kulübü Derneği
1:1 (0:1)
Galatasaray SK
Niedziela 25.08.2013, 20:45 • Bursa Atatürk Stadyumu • Turecka Süper Lig

Mecz kończy się remisem 1:1. Patrząc na przebieg całego spotkania wynik jak najbardziej sprawiedliwy. W pierwszej połowie dominowali goście, co przyniosło im prowadzenie. W drugiej części natomiast jakby zabrakło im gazu, co wykorzystała drużyna Bursasporu. Świetne zmiany i bardzo ambitna gra przyniosły gospodarzom gola wyrównującego. Decyzja co do wyboru MVP nie jest łatwa, jednak moim zdaniem zasłużył na nią Pinto, który był aktywny przez cały mecz i napędzał ataki Bursasporu. Również brawa dla trenera gospodarzy- Dauma, który wykazał się genialnym wyczuciem dokonując zmian.

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje tylko na lajfy.com! (22:49:53)

90+4
    Jedna z ostatnich akcji Bursasporu. Za mocno piłkę wypuścił sobie Batalla. Interweniuje pewnie Muslera.

90+2
    Widać zmęczenie po obu stronach. Akcjom chwilami brakuje dynamiki. Nie brakuje za to strat.

90+1
    Okazja dla Bursasporu. Yildirim strzela wysoko ponad bramką.

90
    Umiejętnie bronią się gospodarze. Galatasaray trudno skonstruować groźną akcję.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

87
    Szybka akcja Bursasporu, Civelli jednak strzela daleko obok bramki.

84
    Pehlivan za Pinto w drużynie gospodarzy. Limit zmian wykorzystany więc w obu ekipach.

84
    Ostatnia zmiana w Galatasaray. Za Altintopa wchodzi Kılıç.

83
    Na boisko wraca Çolak, który opatrywany był poza placem gry.

82
    Faulowany Çolak. Mamy chwilową przerwę w grze.

81
    Sam na sam z bramkarzem znajduje się Kiraz. Wyśmienita obrona Muslery ratuje drużynę Galatasaray!

80
    Za İnana wchodzi Bulut.

79
    Wysoki pressing gości.

78
    Rzut rożny dla Bursasporu. Niedokładne dośrodkowanie.

77
    Strata bramki motywująco podziałała na zawodników Galatasaray, którzy szturmują bramkę Freya.

76
    Rzut wolny dla gości. Wybijają obrońcy i korner dla Galatasaray. Tym razem dobrze interweniuje Pinto.

74
    Gol dla Bursasporu!
    Cóż za zmiana! 3 minuty po wejściu na boisko, niemal do pustej bramki po zamieszaniu piłkę pakuje ÜNAL. Asysta Batalli.