Lille – Saint-Étienne 1:0 (koniec) | Ajaccio – Nice 0:0 (koniec) | Nantes – PSG 1:2 (koniec)
FC Nantes
1:2 (0:1)
Paris Saint-Germain
Niedziela 25.08.2013, 21:00 • Stade de la Beaujoire • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Koniec meczu! Po 90. minutach PSG wywozi 3. punkty z Nantes. Pierwszą bramkę w meczu strzelił w 24. minucie Cavani, potem samobójczym trafieniem popisał się Alex, ale gola na wagę trzech punktów zdobył Lavezzi.

90+3
    Cała drużyna paryskiego klubu cofnęła się do obrony.

90+1
    Długie podanie do Lucasa, ale pomocnik PSG nie doszedł do futbolówki i od piątego metra rozpocznie Riou.

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Ibrahimovic fauluje rywala i zyskuje kilka cennych sekund

88
    Ostry faul van der Wiela i żółta kartka dla Holendra.

87
    Ibrahimovic uderza z ostrego kąta, a futbolówka minimalnie mija się z bramką.

86
    Zagranie ręką przy przyjęciu piłki Lucasa.

86
    Konta PSG.

85
    Zamieszanie w polu karnym gości. Pancrate wycofuje piłkę do Deauxa, który bez zastanowienia uderza na bramkę, ale futbolówkę plecami odbija Silva.