Sivasspor – 2:0 (koniec) | Bursaspor – Galatasaray 1:1 (koniec)
Sivasspor Kulubu
2:0 (0:0)
Niedziela 25.08.2013, 19:15 • Eylül Stadyumu, Sivas • Turecka Süper Lig

Sivasspor po fenomenalnych 10 minutach w drugiej połowie i strzeleniu w tym czasie dwóch bramek wygrywa dzisiejsze spotkanie z Konyasporem 2:0! Mecz stał na wysokim poziomie i toczył się w dobrym tempie.
    MVP meczu wybieram Eser'a, który otworzył wynik spotkania oraz miał sytuacje do strzelenia większej ilości bramek. (21:14:07)

90+3
    Końcowe minuty ubiegają w spokoju, piłkarze chyba myślą już o zakończeniu meczu.

90+1
    Arbiter dolicza aż 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

90
    Zmiana w drużynie Sivasspor: z boiska schodzi Utaka, na boisku pojawia się Aras.

90
    Borek upada na murawę i będzie potrzebna pomoc medyczna, to szansa do kolejnej zmiany w ekipie gospodarzy.

89
    Uciekają ostatnie minuty w dzisiejszym spotkaniu, Konyaspor już chyba bez szans na odwrócenie losów meczu. Na spalonym zostaje złapany Ozkara.

88
    Zmiana w drużynie Sivasspor: z boiska schodzi Ozkara, na boisku pojawia się Kocak.

87
    Pierwszy korner, żadnego rezultatu, będzie powtórka z drugiej strony boiska dla Konyasporu.

85
    Z rzutu rożnego będą mieli szansę zmniejszyć stratę goście, czy im się to uda w końcówce spotkania?

83
    Wracamy do gry, Kocak musiał opuścić murawę, ale nic mu nie będzie.

82
    Chwila przerwy w grze, ucierpiał jeden z zawodników Sivassporu, który leży na murawie.

80
    Gospodarze w dzisiejszym meczu jeszcze bez zmian, jak widać ta 11 gra całkiem skutecznie i chyba z takiego założenia wychodzi również trener.

78
    Zmiana w drużynie Konyaspor: z boiska schodzi Camdali, na boisku pojawia się Cakmak.

77
    Od strzelenia tych dwóch bramek zawodnicy trochę zwolnili, goście chyba stracili jakieś nadzieje na dobry rezultat w tym meczu.

75
    I kolejny korner mają gospodarze, Chahechouhe rozgrywa go krótko i w zasadzie nic z tego stałego fragmentu gry nie wyniknęło.

74
    Długie zagranie od bramkarza i natychmiastowa strata piłki. Na szczęście przyjezdnych mają jeszcze rzut z autu.

73
    Sivasspor utrzymuje się na połowie rywala. Konyaspor ma teraz problem z wyjściem z własnej części boiska.