Cardiff – Man City 3:2 (koniec) | Tottenham – Swansea 1:0 (koniec)
Tottenham Hotspur
1:0 (0:0)
Swansea City A.F.C.
Niedziela 25.08.2013, 17:00 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League

Po niezwykle ciekawym meczu Tottenham pokonał Swansea. Obie drużyny miały swoje szanse. Niestety decydujący był błąd sędziego, który nabrał się na "nurka" Townsenda i podyktował rzut karny bezlitośnie wykorzystany przez Soldado, którego wybieram MVP tego spotkania. Zapraszam do śledzenia kolejnych relacji na lajfy.com! (18:54:40)

90+4
    Rangel faulował w ataku. Tottenham będzie miał okazję oddalić grę od własnej bramki.

90+3
    Chadli zatrzymał atak Chico Floresa. Gospodarze coraz bliżej szczęścia.

90+1
    Podwójna szansa Paulinho. Pierwszy strzał obronił Vorm, a dobitka Brazylijczyka była bardzo niecelna.

90
    Sędzia doliczył aż cztery minuty do drugiej połowy.

89
    Tottenham w ataku pozycyjnym. Widać, że zawodnicy gospodarzy starają się jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

88
    Townsend zmieniony przez Sandro.

86
    Dużo niedokładności po obu stronach.

85
    Dobrze zapowiadająca się akcja gości przerwana przez gwizdek sędziego. Jeden z napastników był na spalonym.

84
    Vertonghen efektownym wybiciem przewrotką wyjaśnił sytuację pod własną bramką.

82
    Capoue faulował Canasa. Piłka dla gości.

81
    Defoe zmienił strzelca bramki Soldado. Owacja na stojąco dla hiszpańskiego napastnika.

80
    Rzut wolny dla gości po faulu Walkera na Hernandezie.

78
    Dwa rzuty rożne z rzędu dla gospodarzy, jednak bez specjalnego zagrożenia pod bramką Vorma.

77
    Tottenham stara się długo utrzymywać przy piłce i wybić Swansea z uderzenia.

76
    Soldado otrzymał indywidualną karę za niebezpieczne zagranie.

74
    Swansea wrzuciło trzeci bieg. Od kilku minut to goście przeważają, a Tottenham jest zepchnięty do głębokiej defensywy.