Stuttgart – Hoffenheim 6:2 (koniec) | Eintracht – Borussia D. 1:2 (koniec)
Eintracht Frankfurt
1:2 (1:1)
Borussia Dortmund
Niedziela 01.09.2013, 17:30 • Commerzbank Arena, Frankfurt • Niemiecka Bundesliga

Asystą w przy pierwszym golu popisał się Jakub Błaszczykowski. Robert Lewandowski miał swoje okazje, lecz nie na tyle pewne, by zdobyć bramkę. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na lajfy.com! (19:33:40)

Dortmundczycy dwukrotnie obejmowali prowadzenie w tym spotkaniu. W pierwszej połowie Kadlec zdołał wyrównać i z wynikiem 1:1 piłkarze zeszli do szatni. W drugiej odsłonie znów błysnął Mkhitaryan, który zdobył drugą bramkę tego meczu. Tym samym Ormianin zostaje MVP meczu po wykorzystaniu swoich szans i poprowadzeniu swojej ekipy do kolejnego zwycięstwa!

Borussia Dortmund wygrywa swoje 4. spotkanie w lidze i z kompletem zwycięstw powraca na fotel lidera Bundesligi. Tym razem zespołem, który uległ BVB był Eintracht Frankfurt.

90+3
    Ostatnia szansa meczu dla Eintrachtu. Rzut wolny źle jednak rozegrany i Lewandowski rozpoczyna kontrę Borussi!

90+3
    Weidenfeller pewnie łapie strzał Joselu. Piłka chyba zeszła nieco z nogi Hiszpana, co ułatwiło interwencję bramkarzowi.

90+2
    Trochę senna końcówka. Zdecydowanie brak akcji ofensywnych kończących się strzałem na bramkę. A czas ucieka..

90+1
    3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

90
    Jeśli Borussia utrzyma to prowadzenie i wygra dzisiejsze spotkanie, obejmie prowadzenie w Bundeslidze. To najlepszy start Borussi w ligowych rozgrywkach od wielu lat.

89
    Gwizdek sędziego przerywający grę. Zambrano fauluje Sokratisa na połowie Dortmundu i Weindenfeller niechętnie zamierza wykopać piłkę.

88
    Jedna z ostatnich szans dla Borussi. Rzut rożny i Sahin będzie dokręcał futbolówkę w pole karne Eintrachtu.

86
    Ostatnia zmiana meczu, Kehl za Reus'a. Wyraźnie defensywna zmiana.

85
    Oczipka z rzutu wolnego ładuje prosto w mur. Fatalne rozegranie stałego fragmentu gry, ale od kilku minut to Frankfurt chce wyrównać losy meczu!

84
    Zmiana w drużynie Eintracht Frankfurt: z boiska schodzi Inui, na boisku pojawia się Joselu.

83
    Lewandowski zostaje sfaulowany przy linii końcowej boiska. Zambrano słusznie ogląda kartonik! Lewandowski wciąż leży na murawie.

82
    Akcja gospodarzy! Inui oddaje strzał a na jej drodze staje Großkreutz, który ratuje Borussię!

81
    Będą także kolejne zmiany w ekipie gospodarzy. Wejdzie Joselu.

80
    Reus niepotrzebnie łapie rękami za ciało Schröcka – kartka.

79
    Kolejny stały fragment gry dla gospodarzy, Oczipka słabo dośrodkowuje z rzutu wolnego i żaden z partnerów nie dotknął piłki. Od bramki BVB.