Wisła II – Libiąż 4:1 (koniec)
Wisła II Kraków
4:1 (2:0)
Janina Libiąż
Niedziela 01.09.2013, 11:00 • Stadion Wisły Kraków • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (12:51:55)

Po bardzo dobrym meczu rezerwy Wisły Kraków pokonują Janinę Libiąż 4:1! Bramki dla gospodarzy zdobywali Zając, Gulczyński, a dwa trafienia dołożył Kuczak. Po stronie gości rzut karny wykorzystał zaś Witoń!

89
    Dośrodkowanie Ślęczki na głowę Szywacza, ale strzał tego drugiego zablokowany.

87
    Ucierpiał Bierzało, jednak po chwili podniósł się z murawy bez pomocy lekarskiej.

84
    W polu karnym z piłką pod nogami znalazł się Pułka, ale trafił prosto w bramkarza.

82
    Kolejne uderzenie Kuczaka, tym razem piłka ląduje w rękawicach Stambuły.

81
    Gol dla Janiny!
    Jedenastkę na bramkę pewnie zamienia WITOŃ!

80
    W międzyczasie Bartłomiej Kolanko zmienia Downara-Zapolskiego

80
    Rzut karny dla Janiny! Do piłki podchodzi Witoń...

78
    Gol dla Wisły II!
    Tym razem KUCZAK nie pomylił się! Wprowadzony na boisko zawodnik otrzymuje piłkę w polu karnym i strzałem po ziemi zdobywa swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu!

77
    Przed znakomitą szansą stanął Kuczak, który w sytuacji sam na sam uderzył tuż obok bramki!

76
    Sprzed pola karnego próbował Ambroziak, ale zbyt lekko, aby zaskoczyć Zająca.

75
    Faulował Bierzało, który również zapracował sobie na "żółtko".

74
    Żółtą kartką ukarany Ambroziak.

72
    Podwójna zmiana w zespole gości, Kamil Jesionowski i Damian Patyk zmieniają Szlęzaka i Wierzbę

69
    Na boisku pojawia się Piotr Ferens, który zastępuje Kamińskiego.

68
    Sprzed pola karnego niecelnie uderzał Kmiecik.

62
    Żółtą kartką napomniany Treściński.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Adam Delimat

Gole: 24. Zając, 42. Gulczyński, 61. Kuczak, 78. Kuczak – 81. Witoń

Kartki:   37. Downar-Zapolski (WSK), 75. Bierzało (WSK) – 17. Madej (JAN), 40. Jamróz (JAN), 43. Grociak (JAN), 62. Treściński (JAN), 74. Ambroziak (JAN)

Wisła II Kraków: 30. Mateusz Zając – 3. Remigiusz Szywacz, 19. Grzegorz Gulczyński, 24. Krystian Kujawa (46. minuta: 11. Michał Bierzało), 14. Aleksander Ślęczka – 8. Konrad Furtak, 7. Jakub Downar-Zapolski, 10. Jakub Pułka, 17. Dominik Kościelniak – 9. Tomasz Zając (61. minuta: 20. Kamil Kuczak), 15. Dawid Kamiński (69. minuta: 23. Piotr Ferens)
    Janina Libiąż: 1. Dawid Stambuła – 5. Marcin Strojek, 20. Daniel Treściński, 18. Mateusz Madej, 2. Adrian Grociak – 13. Dawid Adamczyk, 17. Łukasz Wierzba (72 minuta: 14. Damian Patyk), 19. Łukasz Jamróz (65 minuta: 15. Marcin Ambroziak), 10. Artur Szlęzak (72 minuta: 16. Kamil Jesionowski) – 7. Grzegorz Kmiecik, 9. Piotr Witoń

Sędziowie: Marcin Bąk – Zbigniew Górnicki, Maciej Smolanko