AS Roma – Hellas Verona 3:0 (koniec) | Atalanta – Torino 2:0 (koniec) | Bologna – Sampdoria 2:2 (koniec)
Catania – Inter 0:3 (koniec) | Genoa – Fiorentina 2:5 (koniec) | AC Milan – Cagliari 3:1 (koniec)
Sassuolo – Livorno 1:4 (koniec) | Udinese – Parma 3:1 (koniec)
Calcio Catania
0:3 (0:1)
Inter Mediolan
Niedziela 01.09.2013, 20:45 • Stadio Angelo Massimino • Włoska Serie A

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe relację z wydarzeń sportowych na Lajfy.com. (22:45:37)

Graczem meczu według Lajfy.com był Rodrigo Palacio, który miał udział, mniejszy bądź większy, przy wszystkich bramkach dla Interu.

Inter Mediolan wygrywa 3:0 z Calcio Catania. Bramki dla Mediolańczyków strzelali Palacio, Nagatomo i Álvarez. Po bardzo dobrej pierwszej połowie, druga część meczu była słabsza. Główną przyczyną tego stanu rzeczy była dużo gorsza gra gospodarzy, którzy już nie grali tak agresywnie w środku boiska, co spowodowało że Inter zupełnie opanował tą część boiska. Dzięki temu padły kolejne dwie bramki dla gości, którzy zasłużenie wygrali drugie spotkanie w tym sezonie.

90+2
    Jeszcze jedna akcja Interu, ale nogami broni Andújar.

90+1
    Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

90
    Belfodil! Świetne dogranie przed bramkę i zawodnik Interu wprowadzony po przerwie fatalnie pudłuje z najbliższej odległości.

90
    Zbyt mocne podanie do Palacio.

87
    Bergessio próbował indywidualnie minąć obronę gości. Nic z tego nie wyszło.

86
    Inter wyszedł z kontrę 4 na 2, ale Nagatomo zupełnie się pogubił i ostatecznie stracił piłkę.

85
    Piłkarze gospodarzy bardzo się podłamali po tej trzeciej bramce. W ostatnich minutach nie przejawiają wielkich chęci do gry.

83
    Zmiana w drużynie Internazionale Milano: z boiska schodzi Jonathan, na boisku pojawia się Wallace.

80
    Gol dla Interu!

RICARDO ÁLVAREZ w indywidualnej akcji minął kilku rywali i płaskim strzałem pokonuje bramkarza. 3:0 dla Interu i chyba już definitywnie po meczu.

79
    Bergessio z rozciętą głową. Napastnik gospodarzy wrócił jednak na boisko po interwencji lekarza.

78
    Piłka w siatce bramki gospodarzy, ale sędzia odgwizduje spalonego. Prawidłowa decyzja.

76
    Szybka akcja Interu lewą stroną, dogranie w pole karne, jednak tam do piłki nie sięgnął Palacio.

74
    Zostało nieco ponad 15 minut do końca, a Catania chce zdobyć choćby bramkę honorową.

72
    Doukara z żółtą kartką.

71
    Ależ zamieszanie pod bramką Interu! Najpierw próbował Castro, potem jeszcze Doukara, a w między czasie zaskoczyć Handanoviča mógł własny obrońca. Piłka jednak jakimś cudem nie wpadła do bramki gości.