Bastia – Olympique 0:0 (koniec) | Évian TG – Montpellier 2:2 (koniec) | Reims – Guingamp 1:1 (koniec)
Rennes – Ajaccio 2:0 (koniec) | Sochaux – Lille 0:2 (koniec)
SC Bastia
0:0 (0:0)
Olympique Marsylia
Sobota 21.09.2013, 17:00 • Stade Armand Césari • Francuska Ligue 1 Uber Eats

Bardzo ciężko jest po takich zawodach wskazać najlepszego zawodnika. Tytuł MVP meczu naszym zdaniem otrzymuje STEVE MANDANDA, który zaprezentował kilka wspaniałych interwencji, które uratowały jego zespół przed stratą bramki. (19:01:39)

Mecz dobiegł końca. Remis jest najsprawiedliwszym wynikiem, który wynikał z przebiegu gry. Trzeba przyznać, że druga połowa była dość bezbarwna. Marsylia utrzymywała się przy piłce, jednak nie potrafiła tego przekuć na bramkę. Wiele fauli i przerw w grze mocno rzutowała na płynność gry. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na inne relacje live.

90+3
    Rzut wolny dla Bastii. To może być ostatnia okazja na gola.

90+2
    Korner dla Basti.

90
    4 minuty doliczył sędzia techniczny do drugiej odsłony.

88
    Niezła akcja Marsylii rozbita w ostatniej chwili.

85
    Squillaci dostaje kartkę za faul.

85
    Bruno melduje się w końcówce za Keserü.

83
    Gra Marsylii wygląda dobrze do 30 metra od bramki gospodarzy, później goście mają problemy z rozgrywaniem.

79
    Gignac wchodzi na boisku w miejsce J. Ayewa.

79
    Cahuzac trafia do notesu sędziego jako pierwszy.

78
    Krasić zostaje zastąpiony przez Barbato.

77
    Bastia cofnęła się zupełnie do defensywy.

76
    Marsylia długo utrzymuje się przy piłce, jednak kompletnie nic z tego nie wynika.