Sivasspor – Kasımpaşa 1:2 (koniec) | Fenerbahce – Elazigspor 4:0 (koniec)
1:2 (1:2)
Kasımpaşa SK
Sobota 21.09.2013, 17:00 • Sivas 4 Eylul Stadium • Turecka Süper Lig

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania. (18:59:43)

Trudno wybrać MVP spotkania, chyba na ten tytuł zasłużył Avcibay, który bardzo dobrze dyrygował obroną gości oraz zaliczył kilka dobrych interwencji.

Sivasspor miał dłużej piłkę, oddał więcej strzałów i miał więcej rzutów rożnych, a to jednak Kasimpasa wygrała ten mecz. Zadecydowała skuteczność i dyscyplina w defensywie.

Tak więc Kasimpasa pokonuje na wyjeździe Sivasspor 2:1.

90+4
    Ostatnia minuta meczu właśnie się rozpoczyna, Cicinho wrzuca rozpaczliwą piłkę w pole karne Kasimpasy, ale tam Avcibay raz jeszcze dobrze interweniuje.

90+3
    Niecelne podanie Taouila do Grosickiego, zmarnowana dogodna okazja.

90+1
    Ładna próba z dystansu w wykonaniu Djebboura, jednak Avcibay dobrze interweniował.

90
    Sędzia Ozkahya dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89
    Jak na razie Kamil Grosicki niewiele pokazał dobrego na boisku.

89
    Donk wygrywa pojedynek główkowy z Taouilem.

88
    Karabulut spróbował szczęścia strzałem z 30 metrów, ale piłka przeleciała 3-4 metry ponad poprzeczką bramki Avcibaya.

86
    Donk podaje do Basdasa, lecz ten w kuriozalny sposób stracił futbolówkę.

85
    Niecelne podanie Taouila w uliczkę do Chahechouhe'a i strata piłki.

83
    Ostatnia zmiana w szeregach drużyny gości. Basdas zastępuje strzelca pierwszego gola Scarione.

82
    Niecelny strzał Serasa.

80
    Długa piłka Cicinho do Chahechouhe, jednak ten przegrywa pojedynek główkowy z Ayhanem.

79
    I proszę państwa, na boisku melduje się Kamil Grosicki! Polak zastępuje Esera i ma przed sobą ok. 15 minut aby się dobrze pokazać.