Sivasspor – Kasımpaşa 1:2 (koniec) | Fenerbahce – Elazigspor 4:0 (koniec)
1:2 (1:2)
Kasımpaşa SK
Sobota 21.09.2013, 17:00 • Sivas 4 Eylul Stadium • Turecka Süper Lig

Ja już dziękuję za uwagę i do przeczytania. (18:59:43)

Trudno wybrać MVP spotkania, chyba na ten tytuł zasłużył Avcibay, który bardzo dobrze dyrygował obroną gości oraz zaliczył kilka dobrych interwencji.

Sivasspor miał dłużej piłkę, oddał więcej strzałów i miał więcej rzutów rożnych, a to jednak Kasimpasa wygrała ten mecz. Zadecydowała skuteczność i dyscyplina w defensywie.

Tak więc Kasimpasa pokonuje na wyjeździe Sivasspor 2:1.

90+4
    Ostatnia minuta meczu właśnie się rozpoczyna, Cicinho wrzuca rozpaczliwą piłkę w pole karne Kasimpasy, ale tam Avcibay raz jeszcze dobrze interweniuje.

90+3
    Niecelne podanie Taouila do Grosickiego, zmarnowana dogodna okazja.

90+1
    Ładna próba z dystansu w wykonaniu Djebboura, jednak Avcibay dobrze interweniował.

90
    Sędzia Ozkahya dolicza aż 5 minut do regulaminowego czasu gry.

89
    Jak na razie Kamil Grosicki niewiele pokazał dobrego na boisku.

89
    Donk wygrywa pojedynek główkowy z Taouilem.

88
    Karabulut spróbował szczęścia strzałem z 30 metrów, ale piłka przeleciała 3-4 metry ponad poprzeczką bramki Avcibaya.

86
    Donk podaje do Basdasa, lecz ten w kuriozalny sposób stracił futbolówkę.

85
    Niecelne podanie Taouila w uliczkę do Chahechouhe'a i strata piłki.

83
    Ostatnia zmiana w szeregach drużyny gości. Basdas zastępuje strzelca pierwszego gola Scarione.

82
    Niecelny strzał Serasa.

80
    Długa piłka Cicinho do Chahechouhe, jednak ten przegrywa pojedynek główkowy z Ayhanem.

79
    I proszę państwa, na boisku melduje się Kamil Grosicki! Polak zastępuje Esera i ma przed sobą ok. 15 minut aby się dobrze pokazać.

77
    Groźne podanie Babela do Viudeza, ale Kurt dobrze interweniuje we własnym polu karnym.

76
    Do końca spotkania pozostał kwadrans gry. Sivasspor zaczyna atakować coraz większą liczbą graczy.

75
    Pierwsza zmiana w drużynie Sivassporu. W miejsce Kocaka pojawia się Djebbour.

73
    Podwójna zmiana w Kasimpasie. Eker zastępuje Kaplana, zaś Buyuk zmienia Malkiego.

72
    Żółta kartka dla Cicinho.

70
    Kurt zagrał długą piłkę do Esera, ale Avcibay dobrze interweniował na przedpolu.

68
    Seras zagrywa prostopadle piłkę w kierunku Malkiego i dosłownie w ostatniej chwili wślizgiem podanie przerwał Erdal.

66
    Piłkę spokojnie złapał Avcibay.

65
    Kocak wywalczył rzut rożny.

62
    Kaplan ładnie podał do Scarione, jednak tego w porę powstrzymał Kurt.

60
    Godzina gry za nami, wciąż Kasimpasa prowadzi 2:1.

58
    Ładna sztuczka techniczna w wykonaniu Karabuluta, owacja na trybunach.

56
    Zupełnie niedany strzał Cicinho. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką Avcibaya.

54
    Wspaniały wślizg w wykonaniu Ayhana powstrzymuje szarżę Taouila.

53
    Żółtą kartką ukarany Viudez.

50
    Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Kocaka.

48
    Sivasspor szybko ruszył do zdecydowanych ataków. Tym razem próbował dryblingiem Eser, ale powstrzymał go Sume.

46

Do przerwy Kasimpasa prowadzi 2:1. Początek meczu był niemrawy, jednak im dalej w las tym więcej drzew. Ciekawa, emocjonująca końcówka pierwszej połowy daje nam nadzieje, że druga część gry będzie przednim widowiskiem. Zatem czekamy.

45
    Sędzia Ozkahya przedłuża pierwszą połowę o jedną minutę.

45
    Gol dla Sivassporu!
    1:2, MANUEL DA COSTA zdobywa kontaktową bramkę! Natychmiastowa odpowiedź gospodarzy!

44
    Jak zareaguje drużyna gospodarzy na taki rozwój zdarzeń?

43
    Gol dla Kasımpaşy!
    0:2, TABARE VIUDEZ! Niesamowity obrót spraw na Sivas 4 Eylul Stadium!

40
    Zupełnie nieudany strzał w wykonaniu Scarione.

38
    Brzydki faul ze strony Viudeza.

35
    Ładna akcja w trójkącie Kaplan, Castro, Babel zakończona jednak udanym wślizgiem ze strony Erdala.

32
    Zupełnie nieudane podanie Karabuluta do Taouila i gospodarze marnują dogodną okazję do wyrównania.

30
    Pół godziny gry za nami, Kasimpasa prowadzi 1:0 po golu Scarione.

27
    Niecelne uderzenie w odpowiedzi w wykonaniu Castro.

25
    Niecelny strzał w wykonaniu Chahechouhe.

24
    Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany nią Seras.

22
    Jak na tego gola odpowie Sivasspor?

21
    0:1, EZEQUIEL SCARIONE! Bardzo ładny strzał i Celikay był bez szans.

20
    Brzydki faul Kocaka na Castro, jednak sędzia Ozkhaya nie pokazuje żółtej kartki.

18
    Strzał z dystansu Serasa okazał się zupełnie niecelny.

15
    Kwadrans gry za nami, jak na razie 0:0 po dość przeciętnej grze.

13
    Dwójkowa akcja Esera z Chahechouhem, jednak w porę we wszystko wmieszał się Donk.

11
    Fragment ostrej gry w środku pola z obu stron.

8
    Prostopadłę podanie Castro do Malkiego i ten złapany w pułapkę ofsajdową.

6
    Scarione spróbował strzału, jednak piłka przeleciała 3 metry obok bramki Celikaya.

4
    Ładna szarża Taouila, w końcu jednak powstrzymał go Ayhan.

1
    Zaczynamy!

1
    Mecz się właśnie rozpoczął..

Sivasspor: Celikay – da Costa, Cicinho, Kurt, Erdal – Bekmezci, Kocak, Karabulut, Eser, Taouil – Chahechouhe

Kasımpaşa SK: Avcibay – Donk, Ayhan, Sume, Kaplan – Seras, Castro, Scarione – Babel, Viudez, Malki

Sędziowie: H. Ozkahya.

Znamy już składy obu drużyn!

Liczymy na dobry, żywy, ciekawy mecz. Zapraszamy od godziny 17:00.

Dotychczas u siebie Sivasspor zaliczył 2 wygrane. Kasimpasa na wyjeździe ma jedno zwycięstwo i jedną porażkę.

W ostatniej kolejce Sivasspor wygrał u siebie z Eskisehirsporem 3:2. Kasimpasa zaś uległa u siebie Fenerbahce 2:3.

Sivasspor zajmuje 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów na koncie. Kasimpasa SK zaś jest na 8. pozycji i również ma 6 punktów w swoim dorobku.

Przed nami mecz 5. kolejki tureckiej ligi pomiędzy Sivassporem a Kasimpasą SK. Spotkanie odbędzie się na Sivas 4 Eylul Stadium.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.