Borussia D. – Hannover 1:0 (koniec) | Bayern – Mainz 4:1 (koniec) | Werder – Freiburg 0:0 (koniec)
Braunschweig – Schalke 04 2:3 (koniec) | Eintracht – 1. FC Nurnberg 1:1 (koniec) | Hertha – Borussia M. 1:0 (koniec)
Hertha Berlin
1:0 (1:0)
Borussia Monchengladbach
Sobota 19.10.2013, 18:30 • Stadion Olimpijski, Berlin • Niemiecka Bundesliga

Koniec spotkania. Hertha Berlin inkasuje komplet oczek w meczu z Borussią Mönchengladbach. Gospodarze w pełni zasłużenie wygrywają 1-0 po golu Ramosa z pierwszej połowy. Goście byli bardzo bezbarwni w tym spotkaniu. MVP meczu trafia do strzelca jedynej bramki w tym meczu. Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne w Lajfy.com (20:27:54)

90+3
    Bez zagrożenia po tym rzucie rożnym dla drużyny gości. Ostatnie sekundy tego spotkania.

90+1
    Ależ głupota kapitana gości, który w ciągu dwóch minut ogląda czerwoną kartkę!

Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Stranzl ukarany kartką.

88
    Hrgota fatalnie przymierzył na bramkę Krafta, który rozpocznie grę z linii 5. metra.

87
    Zmiana w drużynie Hertha Berlin: z boiska schodzi Allagui, na boisku pojawia się Cigerci.

84
    Bardzo nudna końcówka meczu.

80
    Dziesięć minut pozostało zawodnikom Luciena Favre'a, by zdobyć gola na wagę punktu.