Real Madryt – Malaga 2:0 (koniec) | Valencia – Sociedad 1:2 (koniec) | Osasuna – FC Barcelona 0:0 (koniec)
RCD Espanyol – Atletico 1:0 (koniec)
Valencia CF
1:2 (0:1)
Real Sociedad
Sobota 19.10.2013, 18:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

Z mojej strony to już wszystko! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje na żywo na lajfach!
    Już za chwilę starcie Osasuny z Barceloną, a o 22:00 Espanyol podejmował będzie Atletico Madryt! (19:55:48)

Piłkarzem meczu wg naszego portalu wybrany zostaje RUBEN PARDO, który do znakomitej gry w środku pola dołożył wirtuozerskie trafienie z 59. minuty!

Real Sociedad kontynuuje swoją świetną passę w meczach z Valencią. To już ich 5. zwycięstwo z rzędu odniesione nad tą ekipą! Udowadniają, że są w tej chwili po prostu drużyną lepszą!
    Czy ten mecz to zapowiedź powrotu Basków na właściwe tory? Już w środę czeka ich wyprawa na Old Trafford i bitwa z Manchesterem United...

90+3
    Gol dla Valencii!
    Czemu tak późno!? DORLAN PABON wykorzystał dobrą akcję zespołową Valencii i pokonał Claudio Bravo.
    To jednak co najwyżej bramka honorowa...

90+1
    3 minuty dolicza do drugiej części gry Pan Hernandez Hernandez.

89
    Już wydawało się, że podopieczni Miroslava Đukcia najgorsze mają za sobą, zanotowali świetną serię 4 zwycięstw z rzędu, ale teraz przychodzi kolejna porażka na własnym obiekcie... Kibice są rozczarowani.

87
    I znowu kompletnie nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska...
    Niestety dla kibiców Nietoperzy, kiedy już ich ulubieńcy raz jeden dobrze rozegrali stały fragment gry spod chorągiewki, arbiter postanowił nie uznać bramki Postigi...

87
    Będzie jednak jeszcze jeden rzut rożny dla Valencii, która w tym aspekcie gry osiągnęła sporą przewagę nad swoim dzisiejszym rywalem.

85
    Goście kontynuują dobrą, niezwykle skuteczną grę, przede wszystkim w defensywie. W drugiej połowie nie pozwolili rywalom praktycznie na nic!

83
    Jagoba Arrasate zmienia również strzelca pierwszej bramki. Antoine Griezmann rozegrał dobre spotkanie, ale Francuz już nas do tego przyzwyczaił. Jego miejsce na ostatnich kilka minut zajmie "Chory" Castro.

83
    Po raz kolejny obyło się bez zagrożenia bramki chilijskiego bramkarza Sociedad. W tym meczu już się chyba nic nie wydarzy.

82
    Korner dla Valencii! Szansa na bramkę kontaktową!

81
    37500 ludzi zasiadło dziś na trybunach Estadio Mestalla.

81
    Pabon! Kolumbijczyk próbował zakończył doskonałą, kombinacyjną akcję swojej drużyny strzałem głową, ale w bramkę nie trafił.

78
    Owacje na stojąco to to nie były... Kibice Valencii gorzko pożegnali opuszczającego plac gry Rubena Pardo. W jego miejsce do gry desygnowany Javier Ros!

76
    Komplet zmian w zespole Valencii już wykorzystany! W miejsce Evera Banegi od 76' oglądać będziemy Daniego Parejo.

75
    Victor Ruiz trafia do notesu arbitra za faul na Rubenie Pardo. Słuszna decyzja arbitra.

74
    Xabi Prieto zmienia naprawdę nieźle dysponowanego Davida Zurutuzę. To jego naturalny zastępca, jest jednak zawodnikiem odrobinę bardziej defensywnym.

Gole: 90+3. Pabon – 41. Griezmann, 59. Pardo

Kartki:   40. Fuego (VAL), 40. Banega (VAL), 75. Ruiz (VAL) – 3. De La Bella (RSC)

Valencia CF: Guaita – Pereiera, Mathieu, Ruiz, Guardado – Javi Fuego, Banega (76' Parejo) – Feghouli (61' Canales), Jonas, Pabon – Postiga (46' Cartabia)
    Real Sociedad: Bravo – C. Martinez, Gonzalez, I. Martinez, De La Bella – Bergara, Pardo (78' Ros), Zurutuza (74' Prieto) – Vela, Agirretxe, Griezmann (83' Castro)

Sędziowie: Alejandro Jose Hernandez Hernandez

Widownia: 37 500