Real Madryt – Malaga 2:0 (koniec) | Valencia – Sociedad 1:2 (koniec) | Osasuna – FC Barcelona 0:0 (koniec)
RCD Espanyol – Atletico 1:0 (koniec)
Valencia CF
1:2 (0:1)
Real Sociedad
Sobota 19.10.2013, 18:00 • Estadio Mestalla, Walencja • Hiszpańska LaLiga

75
    Victor Ruiz trafia do notesu arbitra za faul na Rubenie Pardo. Słuszna decyzja arbitra.

40
    Wynik szybko się zmienia. Teraz Valencia "prowadzi" w żółtych kartka 2:1. Ever Banega utrudniał rywalom rozegranie rzutu wolnego.

40
    W żółtych kartkach mamy remis 1-1. Javi Fuego przerwał kontratak Realu w sposób nieprzepisowy i nawet nie próbował dyskutować z arbitrem.

3
    De La Bella ukarany za ten faul żółtą kartką już w 3. minucie meczu! Teraz będzie musiał znacznie bardziej uważać!

Gole: 90+3. Pabon – 41. Griezmann, 59. Pardo

Kartki:   40. Fuego (VAL), 40. Banega (VAL), 75. Ruiz (VAL) – 3. De La Bella (RSC)

Valencia CF: Guaita – Pereiera, Mathieu, Ruiz, Guardado – Javi Fuego, Banega (76' Parejo) – Feghouli (61' Canales), Jonas, Pabon – Postiga (46' Cartabia)
    Real Sociedad: Bravo – C. Martinez, Gonzalez, I. Martinez, De La Bella – Bergara, Pardo (78' Ros), Zurutuza (74' Prieto) – Vela, Agirretxe, Griezmann (83' Castro)

Sędziowie: Alejandro Jose Hernandez Hernandez

Widownia: 37 500