Olimpia G. – Miedź 0:2 (koniec) | Stomil – Okocimski 2:0 (koniec) | GKS Bełchatów – Dolcan 1:0 (koniec)
Stomil Olsztyn
2:0 (2:0)
Okocimski Brzesko
Sobota 26.10.2013, 14:00 • Stadion OSiR, Olsztyn • Fortuna 1 Liga

Stomil zasłużył na pochwałę szczególnie za pierwszą połowę meczu, w której był skuteczniejszy. Zaś goście mieli więcej okazji do zdobycia gola w drugiej połowie, ale nie potrafili ich wykorzystać. (15:57:58)

90
    Jeszcze jedna świetna okazja Stomilu na zdobycie gola, ale Tomasz Bzgęda fatalnie podawał do Karola Żwira.

90
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Kucharski, na boisku pojawia się Mroczkowski.

90
    Kolejna żółta kartka tym razem ukarany napastnik Stomilu.

90
    Z powodu przerwy w grze spowodowanej kontuzją Piotra Skiby sędzia dolicza do regulaminowego czasu gry 9 minut.

88
    Okocimski bardzo groźny. Sprzed pola karnego uderzał Piotr Darmochwał a piłka o milimetry minęła bramkę Dawida Mieczkowskiego.

85
    Piłka wpada do olsztyńskiej bramki, ale sędzia meczu odgwizduje pozycję spaloną zawodnika gości.

85
    Kolejny faul i żółta kartka dla pomocnika gości.

80
    Za faul na zawodniku olsztyńskim żółtą kartką ukarany obrońca Okocimskiego.

80
    Dobra akcja Stomilu prawą stroną boiska pociągnął Janusz Bucholc kąśliwie wrzucił w pole karne, ale Tomasz Bzdęga mimo asysty rywala nieczysto uderzył w piłkę.

78
    Dogodna sytuacja Stomilu na podwyższenie rezultatu. Strzelał Tomasz Bzdęga i pomylił się naprawdę niewiele.

77
    Zmiana w drużynie Okocimski KS Brzesko: z boiska schodzi Buras, na boisku pojawia się Cebula.

70
    Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Skiba, na boisku pojawia się Mieczkowski.

70
    Mamy przerwę w grze. Kontuzji doznał Piotr Skiba.

70
    Zmiana w drużynie Okocimski KS Brzesko: z boiska schodzi Stefański, na boisku pojawia się Smoliński.

65
    Tempo meczu spada. Stomil nie jest już tak skuteczny jak w pierwszej połowie. Zaś goście ciągle dążą do zmiany niekorzystnego rezultatu.

61
    Rzut rożny dla Stomilu. Pierwszy w drugiej części gry.

60
    Po przerwie Okocimski częściej atakuje bramkę Stomilu. Akcje gości są coraz groźniejsze.

PeZet

Gole: 6. Głowacki, 26. Kun

Kartki:   49. Łukasik (OLS), 90. Żwir (OLS) – 80. Jacek (OKS), 85. Darmochwał (OKS)

Stomil Olsztyn: Skiba (70. Mieczkowski) – Bucholc, Kucharski, Remisz, Hempel – Głowacki, Kun, Jegliński, Lech – Łukasik (50. Żwir), Bzdęga
    Okocimski Brzesko: Pączek – Sobotka, Jacek, Ryś, Wieczorek, Stefański (70. Smoliński), Nawrot, Żołądź, Darmochwał, Buras (77. Cebula) – Wojcieszyński

Sędziowie: Łukasz Bednarek