Stal S. W. – Concordia 3:0 (koniec) | Garbarnia – Pogoń Sdl. 2:3 (koniec) | Olimpia E. – Limanovia 0:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:3 (0:2)
Pogoń Siedlce
Sobota 26.10.2013, 14:00 • Stadion Hutnika, Kraków • 2 Liga Wschodnia

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (15:56:32)

Warto wspomnieć jeszcze, że po meczu zawodnicy gości podbiegli w stronę karetki skandując nazwisko Bartosza Tarachulskiego i tam wspólnie cieszyli się ze zdobytych trzech punktów.

Na stadionie Hutnika byliśmy dziś świadkami niezwykle emocjonującego meczu! Do przerwy to goście prowadzili 2:0, jednak po zmianie stron Garbarnia nabrała wiatru w żagle i w przeciągu pięciu minut zdołała doprowadzić do remisu! O wyniku zadecydowała jednak bramka Łukasza Zaniewskiego z 94. minuty, który strzałem głową pokonał Błąkałę i ustalił rezultat spotkania na 3:2 dla Pogoni Siedlce!

94
    Gol dla Pogoni Siedlce!
    Kapitalne podanie wprost na głowę otrzymał ŁUKASZ ZANIEWSKI, który przelobował Błąkałę i w ostatnich sekundach spotkania daje gościom prowadzenie!!!

93
    Tarachulski przetransportowany do karetki, wygląda to na poważniejszą kontuzję.

92
    W znakomitej sytuacji znalazł się Guzek, ale dobrą interwencją popisał się Błąkała, który wyłuskał mu piłkę spod nóg!

91
    Indywidualna akcja Tomalskiego zakończona zbyt lekkim uderzeniem.

90
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

87
    W polu karnym gości Ogar zderzył się głowami z Tarachulskim, ten pierwszy podniósł się z boiska po kilku chwilach, zawodnik Pogoni ciągle opatrywany jest poza boiskiem.

83
    Kapitalna sytuacja dla Garbarni! W polu karnym piłkę przejął Tomasz Ogar, miał dużo miejsca, uderzył mocno, ale tylko w poprzeczkę!

80
    Z woleja mocno uderzał Tarachulski, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

79
    Ostatnia zmiana w zespole gości, strzelca bramki, Stromeckiego, zastępuje Hubert Tomalski.

77
    Mocne podanie w stronę Zaniewskiego, jednak pierwszy przy piłce był Błąkała.

74
    Uderzenie Tarachulskiego wysoko ponad poprzeczką.

70
    Z rzutu wolnego niecelnie dośrodkowywał Nowak.

69
    Na boisko wchodzi grający drugi trener Pogoni, Bartosz Tarachulski, który zastępuje Dziubińskiego.

66
    Łukasz Cichy zastępuje Metza.

Adam Delimat

Gole: 61. Nowak, 66. Ogar – 25. Stromecki, 36. Kostrubała (wł.), 94. Zaniewski

Kartki:   22. Ratajczak (SDL), 28. Dybiec (SDL)

Garbarnia Kraków: Robert Błąkała – Paweł Byrski, Mateusz Kowalski, Marcin Pluta, Norbert Piszczek – Tomasz Metz (66. Łukasz Cichy), Karol Kostrubała, Sebastian Leszczak (60. Piotr Wajda), Paweł Nowak, Jakub Górecki – Tomasz Ogar
    Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński – Mariusz Dzienis, Daniel Dybiec, Mateusz Urbański, Jarosław Ratajczak – Przemysław Rodak, Marcin Stromecki (79. Hubert Tomalski), Krystian Wójcik (50. Damian Guzek), Adrian Dziubiński (69. Bartosz Tarachulski) – Samuelson Odunka (62. Cezary Demianiuk), Łukasz Zaniewski

Sędziowie: Marcin Bielawski – Zbigniew Szymanek, Mateusz Bielawski – Bogdan Drobot (Katowice)